Lyon – Bayern online. TVP 1 stream za darmo

Mecz Lyon – Bayern w TVP 1 na żywo można oglądać również w internecie. Liga Mistrzów online za darmo dostępna jest na sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport, a także na WP Pilot. Relacja live “minuta po minucie” w naszym serwisie.

Transmisja z Olympique Lyon – Bayern Monachium w TVP 1

W drugim półfinale Ligi Mistrzów zmierzą się Olympique Lyon i Bayern Monachium. Spotkanie odbędzie się w środę 19 sierpnia 2020 o godzinie 21:00. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP1 oraz Polsat Sport Premium 1.

Mecz Lyon – Bayern na żywo skomentują Bożydar Iwanow w Polsat Sport Premium 1 oraz Maciej Iwański i Arkadiusz Onyszko w TVP 1.

Lyon – Bayern online. Oglądaj TVP 1 żywo w internecie

Mecz Olympique Lyon – Bayern Monachium na żywo można oglądać również w internecie. Stream online z TVP 1 za darmo udostępni sport.tvp.pl, WP Pilot i aplikacja mobilna TVP Sport. Z kolei Polsat Sport Premium 1 online można oglądać na IPLA TV, ale nie za darmo.

Relacja live za darmo w naszym serwisie.

Olympique Lyon jest jedną z największych niespodzianek Ligi Mistrzów 2020. W ćwierćfinale wyeliminował Juventus Turyn, a w półfinale Manchester City. Z Bayernem Monachium będzie jednak dużo trudniej, bo mistrzowie Niemiec są w kapitalnej dyspozycji i bez większych problemów wyeliminowali Chelsea i Barcelonę.

Oczy polskich kibiców z pewnością będą skupione na Robercie Lewandowskim. Na zwycięzcę meczu Lyon – Bayern w finale Ligi Mistrzów czeka już PSG, które we wtorek wygrało 3:0 z RB Lipsk.

Liga Mistrzów 2020: Olympique Lyon na żywo w TV i online

Data: środa 19.08.2020
Godzina: 21:00
Transmisja TV: TVP 1 i Polsat Sport Premium 1
Stream online: sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport, WP Pilot (za darmo) i IPLA TV (odpłatnie)
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.