Manchester United – Liverpool na żywo stream online. Gdzie oglądać transmisję?

Manchester United – Liverpool na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport. Transmisję oglądać można również w internecie. Stream online udostępni Player. Relacja live z meczu za darmo w naszym serwisie.

Transmisja z Manchester United – Liverpool na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Mecz Manchester United – Liverpool odbędzie się w niedzielę 2 maja o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzi Canal+ Sport. Spotkanie na żywo skomentują Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny.

Telewizja Canal Plus zrobiła z tego spotkania świetnie “opakowane” wydarzenie pt. “Bitwa o Anglię”. Już o godzinie 16:00 rozpocznie się studio, a w nim wiele analizów, wywiadów itd. Będzie co oglądać.

Manchester United – Liverpool stream online

Transmisja z Manchester United – Liverpool na żywo dostępna jest nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Live stream online udostępni Player oraz Canal+ przez internet. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Mecz Manchester United – Liverpool online za darmo można śledzić w naszym serwisie dzięki tekstowej relacji live.

Jak wygląda sytuacja w tabeli Premier League przed tym szlagierem? Manchester United jest wiceliderem, ale to Manchesteru City traci aż 13 punktów. Z kolei Liverpool jest szósty i musi walczyć o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.