Mata Hari streszczenia odcinków 7, 8 i 9

Serial Mata Hari odc 7, 8 i 9 streszczenia szczegółowe po polsku znajdują się poniżej. Co wydarzy się w najbliższych dniach? Ile odcinków ma cały serial?

Mata Hari kiedy leci?

Serial Mata Hari oglądać można w TVP 2 o 21:40 od poniedziałku do czwartku. Łącznie składa się on z 12 odcinków. Kiedy lecą?

  • Mata Hari odc. 7 – poniedziałek, 12 kwietnia
  • Mata Hari odc. 8 – wtorek, 13 kwietnia
  • Mata Hari odc. 9 – środa, 14 kwietnia
  • Mata Hari odc. 10 – czwartek, 15 kwietnia
  • Mata Hari odc. 11 – poniedziałek, 19 kwietnia
  • Mata Hari odc. 12 ostatni – wtorek, 20 kwietnia

Streszczenia odcinków Mata Hari

Mata Hari odc. 6 streszczenie

Niemiecka agentka Elisabeth Schragmüller zostaje przyjaciółką Maty Hari. Niemka wykorzystuje tragedię Margaret i organizuje spotkanie z byłym mężem i córką w Vittel. Non już nie chce jednak do niej wrócić. Od Schragmüllera Mata Hari dowiaduje się, że to hrabia Castello stoi za ucieczką MacLeod i Non z Amsterdamu. W zamian za obietnicę zemsty na hrabim Mata Hari zgadza się pracować dla niemieckiego wywiadu.

Mata Hari odc. 7 streszczenie

Europa jest w przededniu I wojny światowej. W Hadze Mata Hari ma za zadanie nawiązać kontakt z porucznikiem Rastignakiem, szefem francuskiego wywiadu w Holandii. Pomimo ostrzeżeń szefostwa, Rastignac spotyka się z Matą Hari i traci dla niej głowę. Otrzymane od niego informacje wywołują wojnę między służbami wywiadowczymi na granicy z Holandią. W centrum krwawej rozgrywki znajduje się kapitan rosyjskiego wywiadu Władimir Masłow i serbska agentka, Zlatka Jenich.

Mata Hari odc. 8 streszczenie

Na polecenie Niemców Mata Hari rozmawia z oficerami rosyjskimi. Zwraca uwagę na przystojnego Masłowa, pogrążonego w smutku po zmarłej Zlatce Jenich. Kapitan Gabriel Ladoux z Drugiego Biura Sztabu Generalnego podejrzewa Matę Hari o zabójstwo Rastignaca i śledzi jej każdy ruch. Podczas przyjęcia w domu kurtyzany Ryfki przybywają uzbrojeni mężczyźni. Wszyscy goście, w tym Mata Hari i Astruc, zostają zabrani do lasu Vincent.

Wszystkie odcinki serialu Mata Hari VOD dostępne są w internecie na platformie vod.tvp.pl. Za darmo i bez rejestracji oraz co najważniejsze po polsku. Ostatni odcinek publikowany jest dopiero po emisji w TVP2.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.