Mecz Korona – Wisła na żywo. Transmisja, stream online

Mecz Korona Kielce – Wisła Kraków na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport. Transmisja dostępna jest również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online oraz Player. Relację live za darmo przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

Transmisja z Korona – Wisła. Gdzie oglądać mecz na żywo w TV?

Telewizja Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 na żywo pokażą mecz Korona Kielce – Wisła Kraków w 8. kolejce PKO Ekstraklasy. Początek transmisji w sobotę 14 września o 20:00. Komentarz zapewnią Robert Skrzyński i Radosław Majdan.

W sobotni wieczór większość internautów oglądać będzie KSW 50 online, ale fanów piłki nożnej zapraszamy również do śledzenia PKO Ekstraklasy na żywo.

Korona – Wisła online. Oglądaj meczosy na żywo w internecie

Jeśli w telewizji zamierzacie oglądać transmisję z KSW 50, to spotkanie Korona – Wisła na żywo można śledzić w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Relację live z meczu Wisła – Korona przeprowadzi EkstraklasaLive.pl.

Wisła Kraków do tej pory zgromadziła dziesięć punktów i zajmuje ósme miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Korona Kielce to najsłabszy zespół i ma zaledwie cztery oczka. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się zwycięstwami Wisły Kraków.

Meczyki: Korona Kielce – Wisła Kraków na żywo w TV i online

Data: Sobota 14 września
Godzina: 20:00
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Canal+ Sport Online oraz Player
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.