Mecz Lech – Charleroi na żywo. Oglądaj online

Mecz Charleroi – Lech Poznań na żywo można obejrzeć za darmo. Zarówno w TV, jak i internecie. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport i Super Polsat, a live stream online udostępni IPLA TV. Relacja live za free w naszym serwisie.

Charleroi – Lech gdzie oglądać w TV?

Mecze Lecha Poznań w Lidze Europy na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport i Super Polsat. Poznański klub nawiązał współpracą z tymi kanałami TV w pierwszej rundzie i nic w tej kwestii się nie zmieniło, pomimo tego, że obecnie Lech mecze rozgrywa na wyjeździe.

Spotkanie Charleroi – Lech Poznań rozegrane zostanie w czwartek 1 października 2020 roku o godzinie 20:00. Stawką jest awans do fazy grupowej Ligi Europy.

Transmisja w Polsat Sport rozpocznie się już o godzinie 17:00.

Charleroi – Lech online za darmo

Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na IPLA TV. Dostęp do transmisji z Charleroi – Lech Poznań kosztuje 5 zł. Czy mecz na żywo można oglądać legalnie za darmo? Abonenci mogą skorzystać z opcji Cyfrowy Polsat GO. Telewizja Super Polsat online również nie udostępnia streamu za free.

Mecz Charleroi – Lech na żywo za darmo można śledzić w naszym serwisie dzięki relacji live.

Lech Poznań w Lidze Europy prezentuje się znakomicie. Do tej pory wygrał wszystkie trzy mecze, strzelił jedenaście goli i nie stracił żadnego. Charleroi FC będzie jednak najbardziej wymagającym rywalem.

Nasi przeciwnicy są zespołem bardzo doświadczonym, zorganizowanym i na pewno czeka nas trudne zadanie. Jestem jednak przekonany, że jeśli zagramy swoje, wykorzystamy słabsze momenty przeciwnika, to jesteśmy w stanie wygrać. Oczywiście mocno przeanalizowaliśmy rywala, ale skupiamy się na naszej grze i na tym, jak chcemy pokazać na boisku – powiedział Dariusz Żuraw na konferencji prasowej przed meczem Charleroi – Lech.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.