Mecz Lechia – Lech na żywo

Telewizja Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Lech Poznań. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion Ekstraklasa.

Transmisja z Lechia Gdańsk - Lech Poznań na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 29 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lechia Gdańsk - Lech Poznań. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Początek dnia 06/04/2019 o godzinie 20:30.

Telewizja Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lechia - Lech w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lechia - Lech znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Lechia Gdańsk - Lech Poznań na żywo

Data: 06/04/2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 29. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion Ekstraklasa
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.