Mecz Polska – Austria online. Live stream z TVP Sport

Telewizja TVP Sport oraz TVP 1 za darmo pokażą mecz Polska – Austria na żywo. Transmisja dostępna będzie również w internecie. Stream online TVP za darmo udostępnia na sport.tvp.pl i WP Pilot.

Polska – Austria w TV

Mecze reprezentacji Polski cieszą się olbrzymią oglądalnością. W poniedziałek Polska zagra z Austrią. Gdzie oglądać mecz na żywo w telewizje? Spotkania Polaków w eliminacjach Euro 2020 transmitują trzy kanały telewizyjne. Oprócz TVP 1 i TVP Sport jest to Polsat Sport.

Transmisja z Polska – Austria wystartuje w poniedziałek (9.09) o godzinie 20:45. Spotkanie odbędzie się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

TVP Sport live stream online za darmo

TVP Sport online: Polska - Austria live w internecie
Mecz Polska – Austria na żywo

Nie każdy jednak może obejrzeć mecz Polska – Austria w TV, ponieważ np. przebywa za granica i nie ma dostępu do polskiej telewizji w internecie. Transmisję z Polska – Austria można oglądać za darmo legalnie.

TVP Sport stream online udostępnia za darmo na sport.tvp.pl oraz w swojej aplikacji mobilnej.

Kibice reprezentacji Polski przebywający za granicą mogą skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie znaleźć można stream z TVP 1 na żywo w internecie.

Mecz Polska – Austria na żywo za darmo można śledzić również w relacji live w serwisie EkstraklasaLive.

TVP Sport: Mecz Polska – Austria na żywo

Data: 9.09.2019, godzina 20:45
Transmisja TV: Polsat Sport, TVP Sport, TVP 1
Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot (za darmo) i IPLA TV
Relacja live w internecie: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.