Mecz Polska – Macedonia na żywo (TVP Sport i Polsat Sport stream online)

TVP 2, TVP Sport i Polsat Sport na żywo pokażą mecz Polska – Macedonia w eliminacjach Euro 2020. Stream online będzie dostępny za darmo i w pełni legalnie bez logowania.

Link do darmowej i legalnej transmisji znajduje się poniżej.

Spotkanie Polska – Macedonia w eliminacjach do piłkarskich mistrzostw Europy rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:45. Transmisja TV w TVP 2, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Transmisje z meczów reprezentacji Polski można oglądać nie tylko w telewizji, ale w internecie. Telewizja TVP Sport stream online udostępnia za darmo na sport.tvp.pl, swojej aplikacji mobilnej. Ponadto telewizja TVP 2 na żywo w internecie dostępna jest na WP Pilot oraz TVP Stream. Wszystkie powyższe opcje są darmowe. Podobnie jak mecz Polska – Macedonia live w EkstraklasaLive.pl.

Transmisje z Polsatu Sport na żywo można wykupić na platformie IPLA. Miesięczny dostęp do pakietu SPORT kosztuje 20 zł, a pojedynczy do meczu na żywo zaledwie 5 zł.

Polska ma obecnie pięć punktów więcej od Macedonii. Jeśli wygra niedzielny mecz to zapewni sobie awans na mistrzostwa Europy 2020.

Mecz Polska – Macedonia na żywo

Data: 13 październik 2019, godzina 20:45
Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport, Polsat Sport
Stream online za darmo: sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport, TVP stream
Relacja live w internecie: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.