Mecz Sampdoria – Juventus na żywo. Transmisja, stream

Telewizja Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4 na żywo pokaże spotkanie Serie A Sampdoria – Juventus Turyn. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w IPLA, Player WP Pilot, elevensports.pl.

Transmisja z Sampdoria – Juventus Turyn na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 38. kolejce Serie A rozegrane zostanie spotkanie Sampdoria – Juventus Turyn. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4 . Początek dnia 26/05/2019 o godzinie 18:00. Mecz Sampdoria – Juventus na żywo skomentują Piotr Dumanowski oraz Dominik Guziak.

Sampdoria – Juventus online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Sampdoria – Juventus w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Sampdoria – Juventus znajduje się na WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Dostęp do telewizji Eleven Sports w internecie nie jest darmowy. Miesięczny koszt wynosi 15 złotych. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, estadios, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo

Mecz Sampdoria – Juventus Turyn na żywo

Data: 26 maja 2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 38. kolejka Serie A
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: IPLA, Player WP Pilot, elevensports.pl

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.