Mecz WHU – Liverpool na żywo. Transmisja, live stream online. Gdzie oglądać?

Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Premier League West Ham United - Liverpool. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z West Ham United - Liverpool na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 25 kolejce Premier League rozegrane zostanie spotkanie West Ham United - Liverpool. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport. Początek dnia 04/02/2019 o godzinie 21:00. Komentatorami będą Przemysław Pełka oraz Rafał Nahorny.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania WHU - Liverpool w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu WHU - Liverpool znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci NC+. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player. Koszt dostępu do wszystkich telewizji C+ wynosi 60 zł miesięcznie.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz West Ham United - Liverpool na żywo

Data: 04/02/2019
Godzina: 21:00
Rozgrywki: 25. kolejka Premier League
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.