Mecze na żywo: Arka – Korona online. Gdzie oglądać?

Telewizja Canal+ na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia - Korona Kielce. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Arka Gdynia - Korona Kielce na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 21 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Arka Gdynia - Korona Kielce. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+. Początek dnia 10/02/2019 o godzinie 15:30.

Telewizja Canal+ online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Arka - Korona w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Arka - Korona znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce na żywo

Data: 10/02/2019
Godzina: 15:30
Rozgrywki: 21. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.