Ultimate magazine theme for WordPress.

Mecze na żywo: Lech – Lechia online. Gdzie oglądać transmisję?

Lech Poznań - Lechia Gdańsk na żywo

Telewizja Canal+ na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Lech Poznań - Lechia Gdańsk. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Lech Poznań - Lechia Gdańsk na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 14 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lech Poznań - Lechia Gdańsk. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+. Początek dnia 04/11/2018 o godzinie 18:00. Spotkanie skomentują Rafał Dębiński i Krzysztof Przytuła.

Telewizja Canal+ online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lech - Lechia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lech - Lechia znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo

Lech Poznań znajduje się w głębokim kryzysie. W minionej kolejce przegrał z Pogonią Szczecin 0:3, a w tygodniu odpadł z Pucharu Polski w starciu z Rakowem Częstochowa. Lechia Gdańsk jest liderem Lotto Ekstraklasy, ale nie może przegrać, aby utrzymać tą pozycję. Lecha i Lechię w tabeli dzieli pięć punktów różnicy.

Mecz Lech Poznań - Lechia Gdańsk na żywo

Data: 04/11/2018
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 14. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy