Mecze na żywo: Lech – Zagłębie online. Gdzie oglądać transmisję?

Telewizja Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Lech Poznań - Zagłębie Lubin. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Lech Poznań - Zagłębie Lubin na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 21 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lech Poznań - Zagłębie Lubin. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Początek dnia 08/02/2019 o godzinie 20:30. Studio przed meczem Lech - Zagłębie rozpocznie się o 20:00. "Super Piątek" poprowadzi Cezary Olbrycht i Krzysztof Przytuła. Mecz skomentują Rafał Wolski oraz Grzegorz Mielcarski.

Telewizja Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lech - Zagłębie w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lech - Zagłębie znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo

Lech Poznań zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Zagłębie Lubin jest jedenaste.

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin na żywo

Data: 08/02/2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 21. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.