Mecze na żywo: Manchester City – Chelsea online. Gdzie oglądać w internecie?

Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Premier League Manchester City - Chelsea Londyn. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w NC+ Go Player.

Transmisja z Manchester City - Chelsea Londyn na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 25 kolejce Premier League rozegrane zostanie spotkanie Manchester City - Chelsea Londyn. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport. Początek dnia 10/02/2019 o godzinie 17:00. Spotkanie skomentują Przemysław Pełka oraz Przemysław Rudzki.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Manchester City - Chelsea w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Manchester City - Chelsea znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo

Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w telewizji lub internecie.

Mecz Manchester City - Chelsea Londyn na żywo

Data: 10/02/2019
Godzina: 17:00
Rozgrywki: 25. kolejka Premier League
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: NC+ Go Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.