Meczyki. Wisła – ŁKS online. Transmisja, mecz na żywo

Mecz Wisła Kraków – ŁKS na żywo pokaże telewizja Canal+, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Transmisję oglądać można również w internecie. Serwis Ekstraklasa Live przeprowadzi relację live za darmo.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z Wisła – ŁKS na żywo

Spotkanie Wisła Kraków – ŁKS Łódź zainauguruje 5. kolejkę PKO Ekstraklasy. Jego początek zaplanowano na piątek na godzinę 20:30. Gdzie oglądać transmisję w TV? Mecz na żywo dostępny będzie w trzech kanałach: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, a także Canal+ 4K Ultra HD.

Transmisję z meczu Wisła – ŁKS wzbogaci komentarz Przemysława Pełki oraz Kamila Kosowskiego.

Wisła – ŁKS online. Gdzie oglądać meczyki PKO Ekstraklasy w internecie?

Transmisje z PKO Ekstraklasy na żywo można oglądać również w internecie. Stream online z meczu Wisła Kraków – ŁKS Łódź udostępni Canal+ Sport Online (dla abonentów NC+) oraz Player (płatne 60 zł miesięcznie). Relację live za darmo przeprowadzi serwis Ekstraklasa Live.

Zarówno Wisła Kraków, jak i ŁKS Łódź do tej pory zdobyły po cztery punkty i zajmują 12 i 13 miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

Wisła punkty zdobyła wygrywając z Górnikiem Zabrze i remisując z Lechią Gdańsk. Z gdańszczanami punkt wywalczył również beniaminek PKO Ekstraklasy, który zdołał pokonać jeszcze Cracovię. W ostatnich dwóch kolejkach ŁKS doznał jednak porażek.

PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – ŁKS Łódź na żywo

Data: 16.08.2019 godzina 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD. Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player. Relacja Live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.