Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Miłość i Medycyna odc. 12 ostatni streszczenie. Czy będzie odcinek 13?

Miłość i Medycyna odc. 12 streszczenie szczegółowe. To ostatni odcinek. Czy będzie Miłość i Medycyna 13? Zobacz o czym opowiada duński serial, który po polsku emituje TVP 2. Z ilu odcinków składa się “Miłość i Medycyna”? Wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD oraz CDA.

Telewizja TVP 2 w ostatnich miesiącach emituje krótsze seriale, które cieszą się dużą popularnością. Wcześniej widzowie mogli oglądać m.in. Hotel Vindago Palace, Czerwona Królowa, Urodzona Gwiazda, Sanditon, a ostatnio Mata Hari.

O czym opowiada duński serial? Miłość, choroba, zdrowie i lęk przed egzaminami w duńskim szpitalu w latach 50. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, gdzie mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo objąć stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym obowiązuje staromodna hierarchia oraz surowa etyka pracy.

Miłość i Medycyna ile odcinków?

Często na początku widzowie zastanawiają się ile odcinków ma Miłość i Medycyna. Jest to kolejna krótka produkcja. Serial składa się z 12 odcinków. Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków. Emisja od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:40 w TVP 2.

Powtórki Miłość i Medycyna można oglądać w internecie. Po premierze w TVP 2 udostępnione one zostaną na platformie TVP VOD. Za darmo i bez konieczności rejestracji. Ponadto w porze emisji można skorzystać z WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 online za darmo.

OGLĄDAJ SERIAL MIŁOŚĆ I MEDYCYNA NA VOD TVP

Ponadto Miłość i Medycyna VOD można oglądać na CDA Premium.

Streszczenia odcinków serialu Miłość i Medycyna

Miłość i medycyna 11 streszczenie

Anna, która wciąż nie dostała listu od Erika, spotyka w szpitalu Olego, przystojnego kolegę z liceum. Bjorn zajmuje się młodym, ociężałym umysłowo mężczyzną, przyjętym w celu wycięcia wyrostka robaczkowego. Erling nie ma jednak typowych objawów zapalenia wyrostka, a próbując nauczyć go czytać Bjorn dochodzi do wniosku, że główne rozpoznanie też jest fałszywe. Christian mówi Lis, że czysty seks nie jest w porządku i zasięga rady w sprawach sercowych u Benta oraz u Anny. Prestiżowe czasopismo chce opublikować artykuł o roli bakterii w chorobie wrzodowej, ale Bent nie nadąża z pisaniem angielskiej wersji. Margrethe bardzo życzliwie przyjęła postulaty stowarzyszenia uczniów.

Miłość i medycyna odc. 12 ostatni odcinek

Aby uniknąć plotek, Christian postanawia wyprawić przyjęcie i oficjalnie ogłosić zaręczyny z Lis. Anna ulega prośbie młodej epileptyczki, która woli pójść do toalety, niż skorzystać z basenu. W drodze panna Holm dostaje napadu. Na oddziale żeńskim nie ma nikogo, pomocy może udzielić tylko przechodzący w pobliżu Bjorn. Pozostawiona bez opieki pacjentka dostaje kolejnego napadu. Oddziałowa nie godzi się, żeby pilnował jej kontuzjowany Bjorn i dziewczyna zostaje ubrana w kaftan bezpieczeństwa. Peter proponuje Annie, żeby poszła razem z nim na spotkanie z dyrektorem. Stremowany przewodniczący gubi się w szczegółach, na szczęście Anna ratuje sytuację jasno przedstawiając propozycję uczniów. W klubie jazzowym Anna spotyka Olego. Koleżanki namawiają ją, żeby została z muzykiem. A tuż przed przyjęciem zaręczynowym Lis i Christiana, Margrethe odwiedzają córka i wnuczka.

Miłość i medycyna ostatni odcinek 12 wyemitowany zostanie w poniedziałek. Odc. 13 nie zostanie wyemitowany.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.