w ,

Młody Piłsudski VOD. Odcinek 12 online za darmo

Młody Piłsudski odc. 12

Młody Piłsudski odc. 12 obejrzeć można w TVP 1 oraz w internecie. Powtórki dostępne są na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinka 12.

Młody Piłsudski – kiedy leci?

Serial “Młody Piłsudski” opowiada o grupie spiskowców walczących z caratem na przełomie XIX i XX wieku. Głównym bohaterem jest młody Józef Piłsudski i jego najbliżsi przyjaciele – późniejsi premierzy i prezydenci.

“Młody Piłsudski” emitowany jest w niedzielę o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. 16 lutego premierę będzie miał odcinek 12.

Młody Piłsudski online i VOD

Jeżeli nie możecie obejrzeć serialu w telewizji, to Młody Piłsudski online na żywo za darmo dostępny jest na WP Pilot. Platforma ta udostępnia darmowy live stream z TVP 1.

Jeżeli przegapiliście odcinek w niedzielny wieczór, to możecie również skorzystać z opcji “Młody Piłsudski VOD”. Wszystkie odcinki za darmo dostępne są na platformie TVP VOD.

Oglądaj Młody Piłsudski online na WP Pilot <- KLIKNIJ

Młody Piłsudski odcinek 12 – streszczenie

Streszczenie odcinka 12: Rewolucja 1905 roku zbiera krwawe żniwo w całym zaborze rosyjskim. Ziuk nie może pogodzić się z utratą Okrzei. Postanawia podjąć desperacką próbę uwolnienia go z więzienia na Pawiaku. Prystor ściąga w tym celu z Łodzi doświadczonego bojowca Tomasza Arciszewskiego. Akcja nie przebiega zgodnie z planem.

Zachęcamy do obejrzenia serialu Młody Piłsudski na TVP VOD lub na żywo w internecie za darmo.

Oto fragment 12 odcinka.

Lechia - Piast stream online

Cracovia – Lech Poznań na żywo. Live za darmo, transmisja, stream online

Sanatorium Miłości odc 7

Sanatorium Miłości odc. 7 online. Sezon 2, edycja 2020 (wideo)