Multiliga+. Środowe mecze Lotto Ekstraklasy na żywo

Cztery środowe mecze Lotto Ekstraklasy rozpoczną się o tej samej godzinie. W telewizji oglądać będzie można nie tylko transmisje ze spotkań Jagiellonia – Legia, Pogoń – Piast, Lech – Lechia i Zagłębie – Cracovia, ale również Multiligę+, czyli transmisję łączoną.

Multiliga+ rozpocznie się o godzinie 19:30 w Canal+ Sport. Kibice zobaczą tam wstęp do wszystkich środowych meczów grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. Gdy rozpoczną się mecze na żywo, można będzie śledzić transmisję łączoną. Dzięki temu nic co ważne, nie umknie naszym oczom. A walka o mistrzostwo Polski zapowiada się fascynująco.

Oczywiście każdy mecz Lotto Ekstraklasy na żywo można obejrzeć w osobnej transmisji. Poniżej prezentujemy terminarz meczów 36. kolejki wraz z informację, gdzie oglądać mecz na żywo w TV lub online.

Jeśli nie możesz oglądać transmisji TV lub w internecie, to zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w serwisie Ekstraklasa Live.

Lotto Ekstraklasa na żywo

19:30 Multiliga+ na żywo (Transmisja TV: Canal+ Sport; Komentatorzy: Andrzej Twarowski – Krzysztof Marciniak)

20:30 Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa na żywo -> LIVE <- (Transmisja TV: Canal+, Canal+ 4K Ultra HD)

20:30 Lech Poznań – Lechia Gdańsk na żywo -> LIVE <- (Transmisja TV: TVP 1, Canal+ Sport 2)

20:30 Pogoń Szczecin – Piast Gliwice na żywo -> LIVE <- (Transmisja TV: nSport+)

20:30 KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia na żywo (Transmisja TV: Eurosport 1; Komentatorzy: Julian Kowalski – Andrzej Strejlau)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.