Na Wspólnej online za darmo. Odcinki 3084, 3085, 3086,3087 [streszczenie, zwiastun]

x-news, TVN/Radek Orzel Dawid Czuprynski, Karolina Wasil.-Buraczyk

Na Wspólnej 3084, 3085, 3086,3087 – streszczenie odcinków. Oglądaj serial online za darmo w formie VOD na platformie Player.

Na Wspólnej odcinki online za darmo bez logowania

Nowe odcinki “Na Wspólnej” emitowane są jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w TVN. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot i Player, gdzie dostępny jest live stream z TVN.

W tym tygodniu wyemitowane zostaną następujące odcinki:

  • Na Wspólnej 3084 – poniedziałek 7 września
  • Na Wspólnej 3085 – wtorek 8 września
  • Na Wspólnej 3086 – środa 9 września
  • Na Wspólnej 3087 – czwartek 10 września

Jeśli przegapiliście jakiś odcinek serialu, to powtórki można obejrzeć w internecie. Wszystkie odcinki Na Wspólnej online za darmo na VOD dostępne są na platformie Player.PL.

Na Wspólnej – streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3084

Daria oczekuje szczerości od Adama. On zaś wyraźnie nie jest gotowy na wspomnienia o swojej poprzedniej partnerce. Darii puszczają hamulce – czy to, co zrobi doprowadzi do rozstania z ukochanym?! Tymczasem Renata dowiaduje się od lekarza, że jej nowotwór jest złośliwy i konieczne jest natychmiastowe usunięcie piersi. Kobieta jest zszokowana i załamana – czy znajdzie oparcie w Sławku?!

Tadeusiak jest zdeterminowany – jedzie do ośrodka odwykowego. Weronika i jej dzieci bardzo go wspierają. Nieoczekiwanie Robert zostaje pilnie wezwany do pracy – w nocy zgwałcono córkę komendanta! Policjant dostaje ultimatum – albo zajmie się natychmiast tą sprawą, albo… nie ma powrotu do pracy!

Na oddział kardiochirurgii trafia żona wiceministra zdrowia – jest w ciężkim stanie. Adamski natychmiast decyduje, że pacjentkę z rozległym zawałem ma operować Kamil! Nowy ordynator wyraźnie boi się odpowiedzialności… Tymczasem Ewa dowiaduje się, że pacjent któremu wstrzykiwała kwas hialuronowy jest bliski śmierci! Postanawia sprawdzić preparaty, jakie w swojej klinice ma Dorota…

Na Wspólnej 3085

Ostrowski chce zbadać ampułki, które żona wykradła z gabinetu Doroty. Tymczasem w klinice urody pojawia się policja i aresztuje… Ewę! Funkcjonariusze robią też nalot na mieszkanie Ostrowskich. Arek jest przerażony – przecież Ewa dopiero co wyszła z depresji!

Roman wchodzi w spółkę z Brodatym i Marylką. Honorata uważa, że mąż nie powinien się pakować w nową firmę i kolejne nerwy. Tymczasem Hoffer, pełen entuzjazmu, liczy na ożywczy powiew w swoim życiu. Żonie jest przykro gdy słyszy, że ich życie jest nudne… Na dodatek Roman urządza w domu balangę!

Weronika bardzo się boi, że Robert może znowu sięgnąć po alkohol. Naciska, żeby ukochany rozpoczął w końcu terapię. Tymczasem Tadeusiak jest pod ogromną presją – musi znaleźć gwałciciela córki komendanta. Po przesłuchaniu dziewczyny jest niemal pewny, że pigułkę gwałtu musiał jej podać barman!

Na Wspólnej 3086

Ostrowską w areszcie odwiedza Aneta – jej adwokat. Ewa mówi jej o Lucynie – pracownicy kliniki, która szantażowała szefową. Igor natychmiast znajduje kobietę. Ta zgadza się pomóc Ostrowskiej, ale za… 50 tysięcy złotych! Tymczasem areszt Ostrowskiej zostaje przedłużony do 3 miesięcy.

Po szalonej imprezie Roman budzi się i z przerażeniem chce dzwonić do żony. Brodaty namawia go, żeby dał Honoracie czas na oswojenie się ze zmianami. Mimo tych rad Hoffer przychodzi z kwiatami do sklepu żony. Rozmowa jest bardzo emocjonalna – po niej kobieta decyduje się… wyprowadzić od męża!

Robert nie panuje nad nerwami – jak najszybciej chce doprowadzić do aresztowania barmana. Jednak zgwałcona dziewczyna nie kojarzy twarzy podejrzanego mężczyzny. Tadeusiak idzie znowu do pubu – tam wpada na nowy trop. Tylko czy zdoła powstrzymać swoje demony?!

Na Wspólnej 3087

Basia ma dość czekania na wpadkę Baliszewskiego. Chce spłacić karę kredytem i uwolnić się od całej sprawy! Widząc bezsilność dorosłych, Kuba zaczaja się na Baliszewskiego. Tymczasem Smolny podsłuchuje rozmowę Adriana z… Basią. Jest wściekły na żonę!

Zdesperowany Arek wdziera się do mieszkania szefowej Ewy – nie chce dopuścić, by kobieta uciekła z Polski. Dorota dzwoni po policję – zgłasza napad! Czy uniknie odpowiedzialności za kłamstwa i doprowadzenie do ciężkiego stanu swojego pacjenta?

Mężczyzna, który zgwałcił córkę komendanta, przyznaje się do winy. Robert triumfuje! Jego brawurowe śledztwo zmywa dawne błędy. Wszyscy mu gratulują – tylko nie Weronika!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.