Na Wspólnej online za darmo bez logowania. Odcinki 3104, 3105, 3106, 3107 VOD [streszczenie, zwiastun]

x-news, TVN/Radek Orzel Dawid Czuprynski, Karolina Wasil.-Buraczyk

Na Wspólnej 3104, 3105, 3106, 3107 – streszczenie odcinków. Oglądaj serial online za darmo bez logowania w formie VOD na platformie Player.

Na Wspólnej odcinki online za darmo bez logowania

Nowe odcinki “Na Wspólnej” emitowane są jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w TVN. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot i Player, gdzie dostępny jest live stream z TVN.

W tym tygodniu wyemitowane zostaną następujące odcinki:

  • Na Wspólnej 3104 – poniedziałek 12 października
  • Na Wspólnej 3105 – wtorek 13 października
  • Na Wspólnej 3106 – środa 14 października
  • Na Wspólnej 3107 – czwartek 15 października

Jeśli przegapiliście jakiś odcinek serialu, to powtórki można obejrzeć w internecie. Wszystkie odcinki Na Wspólnej online za darmo na VOD dostępne są na platformie Player.PL.

Na Wspólnej – streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3104

Robert idzie na spotkanie z biegłym psychologiem, który zdecyduje o jego widzeniach z synem. Tadeusiak nie wytrzymuje napięcia – tuż przed konsultacją zażywa dużą ilość środków uspokajających… Tymczasem Weronika słyszy, że Wawrzyniak zgodzi się na roszczenia żony. Biznesmen stawia jednak warunek – najpierw chce z nią szczerze porozmawiać. Jego potkanie z Sabiną kończy się… krwawą jatką!

Na Wspólnej 3105

Rano Michała zrywa Bartek, ojciec kolegi Ignasia – przecież mieli trenować! Po intensywnym wycisku Brzozowski ma dość – wycofuje się ze zbijania wagi. Ale Marcin mówi mu, że jego kumpel poszukuje kandydata do głównej roli w nowym filmie. Jest jeden warunek: trzeba być szczupłym i wysportowanym!

Daria idzie z Dawidem na trening wspinaczkowy. Podczas ćwiczeń chłopak tłumaczy Dziedzicównie, jak ważny jest dla niego Adam. Między Darią i Dawidem zaczyna iskrzyć… Tymczasem Dymitr wyznaje Tatianie, że to dla niej przyjechał do Polski. Mężczyzna całuje Tanię! Potem Ukrainiec spotyka się ze Sławkiem – każe mu zostawić jego ukochaną w spokoju. Dziedzicowi puszczają nerwy!

Weronika wzywa Sławka – opowiada, jak zakrwawiona Sabina wybiegła ze spotkania z mężem. Agnieszka przypomina, że niedawno zainstalowały w kancelarii monitoring. To, co widzą z kamer… zwala wszystkich z nóg! Wieczorem Weronika dzwoni do Roberta – ten nie odbiera. Pijany, zażywa psychotropy…

Na Wspólnej 3106

Adam zaczyna dostrzegać emocje, które towarzyszą Darii i Dawidowi podczas ich wspólnych wypadów na ściankę wspinaczkową. Ale odpuszcza… Tymczasem Daria jest wściekła – Dawid umówił się z jej przyjaciółką Luizą!

Kuba – dla Pauliny – nadrabia zaległości z matematyki. To cieszy Smolnego. Ale Przemek jest czujny – znajduje u Kuby leki psychoaktywne… Młody Brzozowski zarzeka się, że to pomyłka!

U Bergów zjawia się syn ekscentrycznej pani Gabrieli – robi awanturę o to, że matka zapisała swoje mieszkanie Joannie! Chce natychmiastowych zmian w testamencie. Zaskoczona Joanna próbuje rozpaczliwie doprowadzić do ugody między Kordianem i matką – czy jej się uda?

Na Wspólnej 3107

Michał i Marcin ćwiczą scenki przed castingiem do filmu. Brzozowski jest naprawdę w strachu, gdy jego kumpel wczuwa się w rolę bandyty… Podczas prób dają z siebie wszystko! Reżyser jest pod wrażeniem. Ma tylko jedno „ale” – Michał musi schudnąć!

Daria jest wściekła gdy słyszy, że Luiza znowu umówiła się z Dawidem na ściankę. Dziedzicówna za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić… Tymczasem Tatiana postanawia rzucić Sławka –po raz ostatni widzą się i… kochają. To nie jest szczęśliwy dzień Sławka – Renata w końcu odkrywa, że partner ma romans!

Kuba wybiera się na imprezę do Pauliny. Niestety, będzie też Marcel i – zamiast bawić się – muszą zakuwać do kolejnego testu z matmy. Kiedy zmęczenie daje o sobie znać, Paula częstuje kolegów psychotropami! Czy Kuba – rywalizujący z kumplem o dziewczynę – odmówi ich zażycia?

Oglądaj Na Wspólnej online za darmo bez logowania i rejestracji na Player lub na WP Pilot.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.