Na Wspólnej online za darmo bez logowania. Streszczenie odcinków 3177, 3178, 3179, 3180

x-news, TVN/Radek Orzel Dawid Czuprynski, Karolina Wasil.-Buraczyk

Na Wspólnej za darmo bez logowania w formie VOD na platformie Player. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3177, 3178, 3179, 3180.

Na Wspólnej odcinki online za darmo bez logowania

Nowe odcinki “Na Wspólnej” emitowane są jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w TVN. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot i Player, gdzie dostępny jest live stream z TVN.

W tym tygodniu wyemitowane zostaną następujące odcinki:

  • Na Wspólnej 3176 – wtorek 23 luty
  • Na Wspólnej 3177 – środa 24 luty
  • Na Wspólnej 3178 – czwartek 25 luty
  • Na Wspólnej 3179 – poniedziałek 1 marca
  • Na Wspólnej 3180 – wtorek 2 marca

Jeśli przegapiliście jakiś odcinek serialu, to powtórki można obejrzeć w internecie. Dostępne są również streszczenia Na Wspólnej.

Wszystkie odcinki Na Wspólnej online za darmo bez rejestracji i bez logowania na VOD dostępne są na platformie Player.PL.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO PAKIETU START NA PLAYER.PL

Na Wspólnej – streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3177 streszczenie

Dzisiaj Hoffer ma konfrontację z Kariną w obecności prawników. Król świetnie odgrywa rolę ofiary i twierdzi, że Kamil próbował ją zgwałcić już podczas ich służbowego wyjazdu! Zuza wcale nie ma pewności, czy może ufać mężowi. Zwłaszcza, że znajduje w mieszkaniu pustą butelkę po wódce.

Weronika i Henryk są coraz bliżej – mężczyzna proponuje wspólny wyjazd z dziećmi. Kacper wolałby wyjechać gdzieś z Robertem i jego synkiem Stasiem. Antosia najchętniej zostałaby w domu – jej chłopakowi bardzo podoba się wizja wolnej chaty… Tymczasem Tadeusiak na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zaginięcia żony Henryka!

Krenz żąda zwrotu 200 tysięcy za przygotowanie wystawy w Dubaju. Filip jest temu przeciwny, ale Maks – licząc na dalszą współpracę z marszandem – jest skłonny podzielić się z nim odszkodowaniem. Krenz nadal próbuje zbliżyć się do Ilony – niby przypadkiem spotyka ją i proponuje wielomilionowy interes!

Na Wspólnej 3178 streszczenie

Kamil dowiaduje się, że nie uniknie procesu z szefową. Jest zdołowany, tym bardziej gdy słyszy od Kariny, że ma zakaz wykonywania operacji! Król – realizując swój plan zemsty – zaprasza Adamskiego na weekend we dwoje. Mężczyzna się zgadza, a zaraz potem… otrzymuje polecenie pogrążenia Hoffera kłamstwami w sądzie!

Maks jest w potrzasku – ubezpieczyciel chce mu wytoczyć proces o próbę wyłudzenia odszkodowania! Wszystko z powodu zgubionych przez Brzozowskiego kluczy od galerii… Mimo to Maks nadal obiecuje Krenzowi zwrot kosztów zagranicznej wystawy. Ten się zgadza, ale… chce mieć to na piśmie!

Paweł ma proroczy sen, w którym Mirek obsypuje go banknotami. Rzeczywiście, okazuje się, że znajomy pomnożył pieniądze Wójcika! Ten, wdzięczny za łatwy zysk, myśli o kolejnej inwestycji… Tymczasem Beata, za radą żony Mirka, chce zbadać Pawła po kątem płodności!

Na Wspólnej 3179 streszczenie

Wojtek i Żaneta wygrywają kolejny etap wyścigu. Szulc szaleje z radości, ale jeszcze większą satysfakcję sprawia mu wiadomość, że jego były szef miał awarię auta i w ogóle nie dojechał do mety! Tym razem to Konieczny posądza Wojtka o sabotaż… To grozi wojną!

Szef Kasi otrzymuje prestiżową nagrodę za swoją społeczną działalność. Maciej prosi Bergównę o przygotowanie pokazu zdjęć na jutrzejszą galę. Dziewczyna, wezwana przez szefa wieczorem, przywozi mu do biura prawie gotowy kolaż. Maciej częstuje Kasię drinkiem a potem, półprzytomną, zaczyna obmacywać!

Beata organizuje dla Pawła urodzinową imprezę w barze Ziębów. Są tam również nowi przyjaciele – Mirek i Sonia, którzy dają jubilatowi bardzo drogi prezent. Ale proste, rodzinne przyjęcie wyraźnie nie jest w guście bogatych przyjaciół. Pawłowi to jednak nie przeszkadza – mocno wstawiony mówi Mirkowi, że chce zainwestować u niego… okrągły milion!

Oglądaj Na Wspólnej online za darmo bez logowania i rejestracji na Player lub na WP Pilot.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.