Legia – Napoli transmisja. Mecz online za darmo w internecie

Legia – Napoli – transmisja na żywo. Zobacz gdzie oglądać mecz w internecie, live stream za darmo?

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE

Napoli – Legia Warszawa: zapowiedź

Legia Warszawa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy zawodzi i znajduje się tuż nad strefą spadkową. Zupełnie inaczej jest w Lidze Europy, gdzie mistrzowie Polski zdobyli sześć punktów po dwóch kolejkach.

W czwartek Legia zagra Napoli. Sytuacja Włochów jest odwrotna. Świetna gra w Serie A i rozczarowujące wyniki w Lidze Europy. Jeśli Napoli chce myśleć o awansie do kolejnej rundy, to na wpadkę z Legią Warszawa nie może sobie pozwolić.

Transmisja TV z Napoli – Legia. Gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć mecz Napoli – Legia na żywo w TV i online? Prawa transmisyjne do meczów Legii Warszawa to dość skomplikowany temat. Rozgrywki Ligi Europy pokazuje na wyłączność platforma online ViaPlay. Doszła ona jednak do porozumienia z telewizją TVP Sport.

Wszystkie mecze domowe Legii Warszawa w Lidze Europy na żywo pokaże właśnie TVP Sport oraz ViaPlay. Gorzej sytuacja wygląda jeśli chodzi o wyjazdy. Transmisje dostępne będą na ViaPlay, a TVP Sport pokaże retransmisje.

Napoli – Legia powtórki

Zatem mecz Napoli – Legia na żywo dostępny jest jedynie w internecie na ViaPlay. Początek spotkania w czwartek o godzinie 20:00. Z kolei o godzinie 23:00 retransmisję przeprowadzi TVP 2. Mecz Napoli – Legia Warszawa komentować będą Rafał Wolski i Marcin Borzęcki (ViaPlay) oraz Mateusz Borek i Robert Podoliński (TVP 2).

Napoli – Legia online za darmo

Gdzie oglądać mecz Napoli – Legia online za darmo i na żywo? ViaPlay za free dostępne jest w wersji testowej na 30 dni. To idealna okazja, aby założyć konto i oglądać mecze Legii na żywo. Stram online z TVP dostępny na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej. Telewizja TVP 2 na żywo w internecie za free udostępniana jest na WP Pilot.

Relację live z meczu Napoli – Legia na żywo w internecie można śledzić za darmo w serwisie GdzieOgladac.pl.

Kiedy i o której rozpocznie się mecz Napoli – Legia?

Początek spotkania 3. kolejki Ligi Europy Napoli – Legia w czwrtek 21.10 o godzinie 20:00. Mecz odbędzie się w Neapolu.

Czy będzie transmisja TV?

Niestety mecze wyjazdowe Legii Warszawa w Lidze Europy nie są dostępne na żywo w TV. Retransmisję o 23:00 wyemituje TVP 2.

Gdzie obejrzeć mecz Napoli – Legia online?

Transmisja z Napoli – Legia dostępna jest jedynie na ViaPlay. Live stream online za darmo można odebrać jako 30-dniowy okres testowy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.