Napoli – Liverpool online. Transmisja, stream w internecie na żywo

Mecz Napoli – Liverpool na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1. Transmisje z Ligi Mistrzów oglądać można również w internecie. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Na ten dzień wielu kibiców piłkarskich czekało od dawna – rusza faza grupowa Ligi Mistrzów. Już pierwszego dnia nie zabraknie ciekawych spotkań. Jednym z nich będzie starcie Napoli z Liverpoolem. Jego początek zaplanowano na wtorek na godzinę 21:00.

Transmisja z meczu Napoli – Liverpool dostępna będzie w telewizji Polsat Sport Premium 1. Komentatorami będą Bożydar Iwanow oraz Paweł Golański.

Ligę Mistrzów na żywo można oglądać również w internecie. Opcji jest kilka. Mecz Napoli – Liverpool online dostępny jest na platformie IPLA TV. Dostęp do Polsatu Sport Premium w internecie kosztuje 40 zł (miesiąc) lub 360 zł (za cały sezon). Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą mieć dostęp do darmowego streamu z Ligi Mistrzów dzięki platformie Cyfrowy Polsat GO.

Mecz Napoli – Liverpool live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

Obie drużyny rywalizowały ze sobą również rok temu. Napoli wygrało u siebie 1:0, ale w rewanżu przegrało takim samym wynikiem i ostatecznie nie wyszło z grupy. Liverpool zapewnił sobie awans, a potem jak się okazało wygrał Ligę Mistrzów.

Napoli i Liverpool rywalizowali ze sobą również pod koniec lipca w meczu towarzyskim. Włosi wygrali to spotkanie 3:0. W Lidze Mistrzów to jednak The Reds są faworytem. Liverpool udanie rozpoczął sezon i po pięciu kolejkach Premier League jest liderem z kompletem punktów. Napoli zajmuje czwarte miejsce w Serie A.

Liga Mistrzów: Napoli – Liverpool FC na żywo

Data: 17 września 2019, godzina 21:00
Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1
Stream online: IPLA TV
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.