Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Narzeczona ze Stambułu 107, 108, 109, 110. Streszczenie

Serial Narzeczona ze Stambułu odc. 107, 108, 108, 109 i 110 – streszczenie odcinków. Oglądaj serial w Zoom TV lub online. Zobacz kiedy lecą powtórki.

Serial Narzeczona ze Stambułu emitowany jest w telewizji Zoom TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Powtórki można obejrzeć następnego dnia, a także w niedzielę.

Narzeczona ze Stambułu online dostępna jest jedynie w WP Pilot, jako live stream online z Zoom TV. Nie jest to usługa darmowa. Opcja VOD nie jest dostępna dla serialu Narzeczona ze Stambułu.

W tym tygodniu wyemitowane zostaną następujące odcinki:

– Narzeczona ze Stambułu odc 107 – poniedziałek
– Narzeczona ze Stambułu odc 108 – wtorek
– Narzeczona ze Stambułu odc 109 – środa
– Narzeczona ze Stambułu odc 110 – czwartek

Streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu 107 streszczenie

W 107. odcinku Esma robi użytek z wiedzy o przeszłości Reyhan i stawia jej twardy warunek, grożąc matce Adema całkowitym zrujnowaniem życia. Sureyya i Faruk uczestniczą w spotkaniu, podczas którego Emir zapoznaje się z Canem.

Burcu zaskakuje Osmana kolacją, na którą zaprosiła jego braci, pomijając jednak najstarszego z Boranów i jego żonę. Osman, postawiony w niezręcznej sytuacji, zdobywa się na szczerość, która jest dla dziewczyny bardzo gorzka.

Esma uprzedza Nurgul, że nadchodzą wielkie, życiowe zmiany, mogące nawet poróżnić ją z synami. Senem dręczą mdłości, a Akif nabiera pewnych podejrzeń i odważnie podejmuje niezwykle ważną decyzję. Fikret odsłania swoje uczucia przed Esrą. Tymczasem Faruk odkrywa powiązanie Adema z szantażystą.

Narzeczona ze Stambułu 108 streszczenie

W Narzeczonej ze Sambułu 108 Garip i Esma naradzają się, co powinni zrobić, po tym jak Sureyya przyłapała ich w intymnej sytuacji. Zupełnie nieoczekiwanie sułtanka wypowiada się na temat synowej niezwykle pochlebnie. Faruk, pewny już, że to Adem maczał palce w aferze z szantażowaniem Fikreta, zleca Akifowi, by znalazł na to dowody. Jednak prześladowca Fikreta i Esry znika bez śladu, a naiwny Fikret uważa Adema za swojego wybawcę. Sureyya ostrzega Begum przed Canem.

Tymczasem Reyhan zwabia sułtankę w miejsce, które ze względu na wydarzenia z przeszłości jest dla Esmy bardzo wyjątkowe. Między kobietami dochodzi do burzliwej rozmowy, która kończy się tragedią… Życie Esmy jest w wielkim niebezpieczeństwie. Faruk, zaniepokojony nieobecnością matki, rozpoczyna poszukiwania. Wkrótce staje się naocznym świadkiem dramatu.  

Narzeczona ze Stambułu odc. 109 streszczenie

W 109. odcinku serialu Narzeczona ze Stambułu Burcu wyczuwa, że Osman coraz bardziej się od niej odsuwa. Poważną rozmowę pary przerywa dramatyczny telefon od Faruka o Esmie. W szpitalu, oprócz Boranów, pojawia się Adem, który otrzymał złe wieści o Reyhan.

Zdenerwowany Faruk docieka, czemu matka spotkała się z Reyhan akurat w domu Garipa. Targany emocjami Adem stanowczo żąda wyjaśnień od swojego byłego prawnika. Garip wymyśla na poczekaniu zręczne kłamstwo. Lekarz przekazuje zebranym informacje o poszkodowanych kobietach. Dla Adema będą to wiadomości, które zetną go z nóg.

Sureyya znów przychodzi z pomocą Garipowi i Esmie w trudnej dla nich chwili. W szczerej rozmowie z teściową żona Faruka wypowiada słowa niezwykle poruszające sułtankę, a potem umożliwia jej potajemne spotkanie z ukochanym.

Begum porównuje się z Sureyyą i dochodzi do pesymistycznych wniosków na swój temat. Szczęśliwy Akif urządza nietypowe oświadczyny, których Senem omal nie przypłaci życiem.  

Narzeczona ze Stambułu odc. 110 streszczenie

W 110. odcinku Senem znów źle się czuje, a Akif tym razem nie odpuszcza i wymusza na niej obietnicę, że zrobi test ciążowy. Faruka wciąż nurtuje pytanie, po co Esma spotkała się z Reyhan w domu Garipa i dlaczego doszło do pożaru. Wymijające odpowiedzi matki budzą w nim coraz większe podejrzenia. Również pozostali synowie zarzucają sułtankę gradem niewygodnych pytań. Sureyya, widząc, że sytuacja robi się podbramkowa, znowu przychodzi z pomocą teściowej i przerywa rodzinne dochodzenie.

Ipek jest rozstrojona nerwowo domysłami na temat przyczyn nagłego ocieplenia relacji Esmy z Sureyyą i daje się we znaki mężowi oraz całemu otoczeniu. Reyhan w końcu wybudza się ze śpiączki. Jedną z pierwszych rzeczy, które słyszy po dojściu do siebie, są pogróżki od Garipa. Cana dziwi nagły chłód ze strony Begum, a Dilara sądzi, że Sureyya może być w ciąży. Faruk, podejrzewając matkę i Garipa o kłamstwo, stosuje fortel i pojawia się na pogorzelisku, by rozpocząć własne śledztwo.  

Źródło streszczeń: Zoom TV.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.