Narzeczona ze Stambułu 90, 91, 92. Streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu streszczenie odcinków 90, 91, 92. Zobacz gdzie oglądać serial w TV i online oraz co się w nim wydarzy.

Narzeczona ze Stambułu 90, 91, 92 – gdzie i kiedy oglądać?

Tureckie seriale po polsku można głównie oglądać w TVP. Narzeczona ze Stambułu emitowana jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w telewizji Zoom TV. Jakie odcinki można obejrzeć w tym tygodniu?

  • Narzeczona ze Stambułu odc. 90 – wtorek 24 marca
  • Narzeczona ze Stambułu odc. 91 – środa 25 marca
  • Narzeczona ze Stambułu odc. 92 – czwartek 26 marca

Narzeczona ze Stambułu online na żywo w legalny sposób dostępna jest na platformie WP Pilot. Dostęp do Zoom TV nie jest jednak darmowy.

Narzeczona ze Stambułu 90, 91, 92 streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu odc. 90

Esma i Garip przeprowadzają poważną rozmowę. Faruk oddaje swój majątek dla dobra całej rodziny. Fikret próbuje pomóc Ademowi. Jego plan kończy się jednak fiaskiem. Mąż Dilary zachowuje się agresywnie w stosunku do swojej żony. Ipek zaczyna odnosić sukcesy macierzyńskie. Sureyya okazuje swoją niechęć do Faruka.

Narzeczona ze Stambułu odc. 91

Begum i Can spotykają się z Farukiem oraz Sureyyą. Ojciec Emira wpada w złość. Esma dowiaduje się od Fikreta, że Faruk postanowił sprzedać swoje nieruchomości. Sureyya ponownie kłóci się z mężem oraz ze swoją teściową. Dilara uzmysławia sobie, co powoduje jej problemy w relacjach z rodziną.

Narzeczona ze Stambułu odc. 92

Faruk oświadcza, że nie życzy sobie, by Emir poznał nowego mężczyznę matki. Dilara i Adem goszczą w swoim domu Reyhan. Esma grozi Begum. Przerażona kobieta zwierza się ze swoich problemów Canowi. Sureyya odwiedza Sanem. Faruk i Can wdają się ze sobą w kłótnię.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.