Narzeczona ze Stambułu odc. 97, 98. Gdzie oglądać? (streszczenie)

Narzeczona ze Stambułu odcinki 97 i 98 można oglądać w dniach 6 i 7 kwietnia. Zobacz gdzie obejrzeć serial online i przeczytaj streszczenie odcinków.

Narzeczona ze Stambułu to turecki serial emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w Zoom TV. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, który umożliwia wykupienie transmisji z Zoom TV.

W poniedziałek 6 kwietnia wyemitowany zostanie odcinek 97, a dzień później 98. Powtórki serialu Narzeczona ze Stambułu można oglądać w Zoom TV następnego dnia oraz w niedzielę (wszystkie odcinki z całego tygodnia). Serial nie jest dostępny w internecie w formie VOD.

W tym tygodniu obejrzeć można Narzeczona Miłość odc. 97, 98, 99 oraz 100. Poniżej przeczytać można szczegółowe streszczenie odcinków.

Narzeczona ze Stambułu 97 i 98 – streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu 97 (poniedziałek, 6 kwietnia)

Między Ipek i Fikretem dochodzi do spięcia spowodowanego nadopiekuńczością kobiety względem ich córeczki. Zły na żonę Fikret jedzie do biura gdzie oczywiście spotyka Esrę. Sureyyę martwi złe samopoczucie Osmana. Dziewczyna chce porozmawiać z przyjacielem jednak spotkanie przerywa im Esma. Sułtanka wykonuje też kolejny ruch w walce ze znienawidzoną synową. Begum przygotowuje Emira do pierwszego spotkania z Canem. Partner ma dla niej wiadomość, która ją zaskoczy. Nad Ademem wisi widmo utraty rezydencji. Mężczyzna ma również problem z wejściem do zarządu firmy. Swoją złość wyładowuje na Fikrecie. Can postanawia odwiedzić Sureyyę w szkole. W tej samej chwili do żony przyjeżdża Faruk..

Narzeczona ze Stambułu 9 (wtorek, 7 kwietnia)

Faruk planuje zrobić synowi niespodziankę. Proponuje Emirowi wyjście do teatru razem z Sureyyą. Okazuje się jednak, że ktoś zdążył go już uprzedzić. Podstępny Adem wiedząc o bliskiej znajomości Fikreta i Esry postanawia zaszantażować Borana. Tymczasem Esma zmaga się z nowoczesną technologią. Sureyya zaczyna myśleć o powiększeniu rodziny. Can zwierza się siostrze. Mówi jej o swoim uczuciu do Begum. Sułtanka chce zorganizować sylwestra w rezydencji. Ma nadzieję, że na przyjęciu zjawi się cała rodzina. Zaproszona zostaje także Burcu i osoba, której obecność niezwykle zaskoczy braci Boranów. Faruk dowiaduje się, że Fikret jest szantażowany. Próbuje mu pomóc jednak doprowadza w ten sposób do braterskiego konfliktu.

Zostaw odpowiedź