Narzeczona ze Stambułu odc. 99 i 100 streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu streszczenie odcinków 99 i 100. Zobacz kiedy oglądać serial w Zoom TV, a także w internecie.

Narzeczona ze Stambułu to turecki serial, który można oglądać w Zoom TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Powtórki odcinków emitowane są następnego dnia, a także w niedzielę, gdy odbywa się maraton z całego tygodnia.

Pobierz darmowe karty ruchowe do wydrukowania dla dziecka

Narzeczona ze Stambułu online dostępna jest tylko na żywo na WP Pilot, gdzie można wykupić live stream z Zoom TV. Odcinki w formie VOD nie są dostępne w legalny sposób. Można jedynie ich szukać na Youtube, gdzie trzeba liczyć na napisy PL.

Narzeczona ze Stambułu odcinek 99 wyemitowany zostanie w środę, a w czwartek widzowie zobaczą jubileuszowy odc. 100. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Narzeczona ze Stambułu 99 i 100 – streszczenie

W 99. odcinku Narzeczonej ze Stambułu Fikret zwierza się Ademowi ze swoich problemów. Mówi mu, że padł ofiarą szantażu i pokazuje zdjęcie od tajemniczego prześladowcy. Przyrodni brat obiecuje mu pomóc. Kiymet i Ipek udają się w odwiedziny do Reyhan. Żona Fikreta dokonuje tam kradzieży. Figen nie jest w stanie uwierzyć w szczerość uczucia Cana do Begum.

Opowiada Sureyyi o tragicznym wydarzeniu z przeszłości swojego brata. Tymczasem Esma i Garip postanawiają odzyskać utracone lata. Para spotyka się w tajemnicy przed całą rodziną. Burcu zwraca uwagę, że Osman po raz kolejny mówi o Sureyyi w samych superlatywach. Faruk postanawia zrobić coś miłego dla Dilary. Sureyya przeczuwa, że jej najlepsza przyjaciółka ma poważne problemy w małżeństwie i nie jest szczęśliwa. Kiymet dowiaduje się czegoś co wprawia ją w osłupienie. Kobieta podejmuje niezwykle radykalne kroki.

Z kolei w Narzeczona ze Stambułu odc. 100 widzowie zobaczą jak w mieszkaniu Esry zjawia się wściekła na nią Kiymet. W rezydencji Boranów odbywa się sylwestrowe losowanie. Adem, który dowiedział się, że Dilara dostała kwiaty od Faruka wpada w szał. Kobieta zaczyna się obawiać męża. Ipek rozmawia z Burcu na temat Sureyyi. Wykorzystuje okazję, by oczernić znienawidzoną szwagierkę.

Wszystkiemu przysłuchuje się Emir, który dowiaduje się w ten sposób wstrząsających wieści na temat Begum. Sureyya próbuje uspokoić roztrzęsionego Emira. Tajemniczy szantażysta zaczyna żądać od Fikreta pieniędzy za milczenie. Dochodzi do trudnej rozmowy między Ademem i Reyhan, w której mąż Dilary wykazuje się większym rozsądkiem niż jego matka. Emir znika i wszyscy w rezydencji zaczynają go szukać. Nielubiany przez Faruka Can ma niepowtarzalną szansę, by zaprezentować się Boranowi z dobrej strony.

Zostaw odpowiedź