Narzeczona ze Stambułu 218, 219, 220, 221 online. Streszczenia odcinków, gdzie oglądać?

Serial Narzeczona ze Stambułu 218, 219, 220, 221 oglądać można oglądać w telewizji Zoom TV. Gdzie obejrzeć serial online po polsku? Czy są na VOD? Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Narzeczona ze Stambułu to serial emitowany od poniedziałku do piątku w telewizji Zoom TV o godzinie 20:00.

Narzeczona ze Stambułu odcinki – kiedy emisja:

  • Narzeczona ze Stambułu 217 – środa 23 września
  • Narzeczona ze Stambułu 218 – czwartek 24 września
  • Narzeczona ze Stambułu 219 – piątek 25 września
  • Narzeczona ze Stambułu 220 – poniedziałek 28 września
  • Narzeczona ze Stambułu 221 – wtorek 29 września
  • Narzeczona ze Stambułu 222 – środa 30 września

Narzeczona ze Stambułu online na żywo jest dostępna odpłatnie. Live stream z Zoom TV można wykupić na platformie WP Pilot. Niestety odcinki nie są udostępniane na VOD po polsku, dlatego należy szukać odcinków na np. Youtube i liczyć na napisy PL.

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularnością. W TVP 1, TVP 2 oraz na VOD można oglądać m.in. Elif, Przysięga, Więzień Miłości czy Wymarzona Miłość.

Tak jak wspominaliśmy Narzeczona ze Stambułu online VOD nie jest dostępna, dlatego jeśli przegapicie odcinek wieczorem w TV, to powtórka danego odcinka emitowana jest następnego dnia o godzinie 15:15 w Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu online – szczegółowe streszczenie odcinków 218, 219, 220, 221

Narzeczona ze Stambułu 217 streszczenie

Pojawienie się Esmy na zebraniu pań z fundacji nie pozostawia wątpliwości, kto jest najbardziej szanowany w Bursie, co oczywiście wywołuje wielką frustrację u Kiymet. Ipek jest wściekła, że nie ma własnego biura, a mąż nie traktuje jej poważnie w roli pracownika. Akif rozwesela smutnego Emira niespodziewanym prezentem, który okazuje się bardzo praktycznym gadżetem.

Senem przypadkiem widzi Gunes z mężem Dilary. Fikretowi, który nie znosi Okana i nie może zaakceptować Adema jako udziałowca, na zebraniu w firmie puszczają nerwy. Tymczasem Adem, podczas kolejnej sesji psychoterapeutycznej, zastanawia się, co może kryć się za propozycją współpracy złożoną mu przez Faruka. Wychodzi na jaw, że Nazif jednak nie walczył z jedenastoma napastnikami… Sułtanka martwi się, że mimo powrotu do rezydencji problemy Boranów nie zniknęły.

Narzeczona ze Stambułu 218 streszczenie

Fikret, który w nocy wyjechał z domu, nie daje znaku życia. O brata martwi się Faruk. Zaskoczona Sureyya dowiaduje się, że nowym asystentem jej męża jest młoda kobieta. Fikret będąc pod wpływem alkoholu umawia się z Ademem, by wyładować na nim swoją wściekłość. Dochodzi do bardzo poważnej awantury, a w obronie młodszego z Boranów staje osoba, po której nie mógł się tego spodziewać.

Esma zajmuje się pogrążonym we łzach wnukiem. Z niemowlęciem zaskakująco dobrze radzi sobie Garip. Odbywa się uroczystość ponownego otwarcia Boran Holding. Ipek musi wyjaśnić zebranym nieobecność jej męża. Faruk odbiera telefon, który napawa go niepokojem. Boranowie docierają do szpitala, w którym słyszą straszne wieści. Sułtanka wyładowuje emocje na Faruku. Adem doświadcza wizji, która obrazuje to czego naprawdę pragnie.

Narzeczona ze Stambułu 219 streszczenie

Esma zostaje przebadana przez lekarza, który zauważa u niej pewne niepokojące objawy i zaleca bardziej szczegółowe badania. Ipek zdaje sobie sprawę, jak bardzo się boi się stracić męża. Natomiast  Gunes nie może się dodzwonić do Adema, ale przygotowuje kolację, licząc, że ją razem zjedzą.

Przybita Dilara uświadamia sobie, że brak Adema bolałby ją bardziej niż jego obecność. W chwili powrotu Esmy ze szpitala do rezydencji na rowerze przyjeżdża niespodziewany gość. Faruk i Ipek dowiadują się prawdy o tym, co zaszło w restauracji. Dla Esmy ta wiadomość jest bardzo trudna do przyjęcia.

Narzeczona ze Stambułu 220 streszczenie

Faruk nieświadomie bardzo rani Emira, który czuje się opuszczony i niekochany. Dilara w szpitalu wspomina dobre i złe chwile przeżyte wspólnie z mężem. Młoda asystentka Faruka działa Sureyyi na nerwy. Esma z wielką miłością rozmyśla o swoim niepokornym synu. Adem wreszcie się wybudza, jednak po badaniu lekarz nie ma dla niego dobrych wieści.

Fikret rozpacza, obwiniając się o to, że sprowadził nieszczęście na przyrodniego brata. Do szpitala przyjeżdża Gunes, która dowiedziała się o wypadku, ale przybity Adem nie chce jej widzieć. Dobre intencje Dilary także spotykają się z bardzo złym przyjęciem ze strony męża, który sam cierpiąc, zadaje jej również dotkliwy ból. 

Narzeczona ze Stambułu 221 streszczenie

Esma, w tajemnicy przed rodziną, przechodzi specjalistyczne badania w szpitalu. Fikret zwierza się Ipek ze swoich życiowych rozterek, porażek i zagubienia. Mąż i żona, dzięki tej pełnej wzruszeń rozmowie, odkrywają, jak wiele dla siebie znaczą. Sułtanka również stara się podnieść na duchu zdołowanego syna.

Tymczasem Faruk, bardzo zajęty pracą, nie ma czasu dla bliskich. Emir jest zawiedziony, a cierpliwość Sureyyi zostaje wystawiona na ciężką próbę. Adem opuszcza szpital na wózku inwalidzkim i od razu się przekonuje, jak trudne będzie teraz jego życie. Czeka go też jednak bardzo miła niespodzianka, a Dilarę przeciwnie – bolesne rozczarowanie.

Garip rozmawia z Boranami o terminie ślubu. Zebrana w rezydencji rodzina nie ma pojęcia, że Esma jest u lekarza, który właśnie przedstawia jej szokującą diagnozę.

Źródło: Zoom TV, Telemagazyn

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.