Narzeczona ze Stambułu online. Streszczenia odcinków 267, 268, 269 gdzie oglądać?

Serial Narzeczona ze Stambułu 267, 268, 269 oglądać można oglądać w telewizji Zoom TV. Gdzie obejrzeć serial online po polsku? Czy są na VOD? Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Narzeczona ze Stambułu 267, 268, 269

Narzeczona ze Stambułu to turecki serial emitowany w Zoom TV. Ile odcinków ma serial? Do tej pory wyemitowano ponad 250 epizodów. Nowe odcinki po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Narzeczona ze Stambułu odcinki – kiedy emisja:

  • Narzeczona ze Stambułu 265 – poniedziałek 30 listopada
  • Narzeczona ze Stambułu 266 – wtorek 1 grudnia
  • Narzeczona ze Stambułu 267 – środa 2 grudnia
  • Narzeczona ze Stambułu 268 – czwartek 3 grudnia
  • Narzeczona ze Stambułu 269 – piątek 4 grudnia
  • Narzeczona ze Stambułu 270 – poniedziałek 7 grudnia

Narzeczona ze Stambułu online na żywo jest dostępna odpłatnie. Live stream z Zoom TV można wykupić na platformie WP Pilot. Niestety odcinki nie są udostępniane na VOD po polsku, dlatego należy szukać odcinków na np. Youtube i liczyć na napisy PL.

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularnością. W TVP 1, TVP 2 oraz na VOD można oglądać m.in. Elif, Przysięga, Więzień Miłości czy Wymarzona Miłość.

Tak jak wspominaliśmy Narzeczona ze Stambułu online VOD nie jest dostępna. Ostatni odcinek emitowany jest również następnego dnia jako powtórka o godzinie 11:15 w Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu online – szczegółowe streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu 267 streszczenie

Faruk podczas kolacji obwieszcza rodzinie, że odchodzi z firmy, czym wywołuje prawdziwą burzę. Esma wpada w furię, a Fikret jest urażony, że matka nie ma do niego zaufania. Sureyya, która nic nie wiedziała o planach męża, jest rozżalona, że pominął ją przy podejmowaniu tak ważnej decyzji, więc Faruk wyjaśnia jej powody, które skłoniły go do takiego kroku. Garip próbuje uspokoić zrozpaczoną sułtankę. Fikret żali się Ipek, że nie udało mu się odzyskać szacunku matki. Mert pomaga Dilarze przy gorączkującym Umucie i poznaje ważne szczegóły z jej życia. Anastazja przynosi Osmanowi zaskakującą wiadomość, a Adem dowiaduje się o spotkaniu Gunes z jego byłą żoną. Akif uważa, że rezygnacja Faruka oznacza dla niego koniec pracy w firmie Boranów i nawet Senem nie jest w stanie go pocieszyć. 

Narzeczona ze Stambułu 268 streszczenie

Esmie śni się koszmarny sen o ojcu, który ma do niej ogromne pretensje. Faruk po raz kolejny prosi matkę o zrozumienie, ale nie może na nie liczyć. Sułtanka oczekuje wsparcia ze strony Osmana, ten jednak zarzuca jej, że nadal dyktuje warunki innym zamiast zająć się sobą i zapewnia, że sam będzie decydował o swoim życiu. Rozmowa z pełnym goryczy Fikretem ostatecznie dobija Esmę, która wychodzi z rezydencji i pogrążona we wspomnieniach udaje się w nieznanym kierunku… Wracają do niej czasy, kiedy jako młoda dziewczyna uciekła z domu, aby rozpocząć wspólne życie z ukochanym, mimo że decyzja o porzuceniu rodziców była dla niej bardzo trudna. 

Narzeczona ze Stambułu 269 streszczenie

Faruk proponuje Sureyyi spontaniczny wyjazd do Londynu do Emira. Mustafa przynosi do rezydencji torebkę Esmy, którą znalazł porzuconą przy drodze. Domownicy rozpoczynają gorączkowe poszukiwania. Sureyya szuka w pamiętniku sułtanki wskazówki, dokąd jego autorka mogła się udać. Odnalezienie matki, pozbawionej kontaktu z rzeczywistością, jest dla Faruka traumatycznym przeżyciem. Przytomność przywraca Esmie dopiero widok Garipa. Przerażona zaczyna rozumieć, że choroba zrobiła wielkie postępy. Zrozpaczony Fikret ma do siebie pretensje, że jego zachowanie wobec matki mogło przyczynić się do wywołania ataku. Pracownicy rezydencji są załamani, czując, że właśnie kończy się pewna epoka.

Narzeczona ze Stambułu 270 streszczenie

Lekarz Esmy jest zaskoczony szybkim postępem choroby. Garip zamierza zabrać żonę do Stambułu, żeby zasięgnąć opinii na temat stanu jej zdrowia u znajomego profesora. Faruk przeprasza matkę za ostre słowa, które wywołały u niej silny stres, a sułtanka poleca mu, żeby szedł za głosem serca i nie odkładał swojego życia na później. Sureyya odbywa z teściową poruszającą rozmowę, otrzymuje od niej wskazówki na przyszłość oraz bardzo cenny prezent. Dilara i Mert wymieniają się numerami telefonów, a Gunes ma dla Adema wspaniałą niespodziankę. Garip stara się umilić Esmie czas spędzany w Stambule, podczas gdy mieszkańcy rezydencji próbują dojść do równowagi po ostatnich wydarzeniach. Ipek wykazuje się tym razem wyjątkową dojrzałością. 

Źródło: Zoom TV

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.