Narzeczona ze Stambułu online. Odcinek 155, 156, 157, 158 [streszczenie, gdzie oglądać]

Serial Narzeczona ze Stambułu odc. 155, 156, 157, 158 oglądać można w Zoom TV od poniedziałku do czwartku. Gdzie obejrzeć serial online po polsku? Czy są na VOD? Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Narzeczona ze Stambułu to serial emitowany od poniedziałku do czwartku w telewizji Zoom TV o godzinie 20:00. W tym tygodniu wyjątkowo odcinek wyemitowany zostanie również w piątek.

Narzeczona ze Stambułu odcinki – kiedy emisja:

  • Narzeczona ze Stambułu 155 – poniedziałek 29 czerwca
  • Narzeczona ze Stambułu odc. 156 – wtorek 30 czerwca
  • Narzeczona ze Stambułu odc. 157 – środa 1 lipca
  • Narzeczona ze Stambułu odc. 158 – czwartek 2 lipca

Narzeczona ze Stambułu online na żywo jest dostępna odpłatnie. Live stream z Zoom TV można wykupić na platformie WP Pilot. Niestety odcinki nie są udostępniane na VOD po polsku, dlatego należy szukać odcinków na np. Youtube i liczyć na napisy PL.

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularnością. W TVP 1, TVP 2 oraz na VOD można oglądać m.in. Elif, Przysięga, Więzień Miłości czy Wymarzona Miłość.

Tak jak wspominaliśmy Narzeczona ze Stambułu online VOD nie jest dostępna, dlatego jeśli przegapicie odcinek wieczorem w TV, to powtórka danego odcinka emitowana jest następnego dnia o godzinie 15:15 w Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu online – szczegółowe streszczenie odcinków 155, 156, 157, 158

Narzeczona ze Stambułu odc. 155 streszczenie

Esma żali się Garipowi na niegodziwe postępowanie Kiymet. Osman chce porozmawiać sam na sam z narzeczoną, ale niefortunnie trafia w sam środek imprezy, jaką dziewczyna urządziła dla znajomych. Następuje konfrontacja pomiędzy spokojnym zwykle Osmanem a chłopakiem, który dawniej interesował się Burcu. Między Ademem i Fikretem dochodzi do przypadkowej zamiany telefonów, która będzie miała poważne konsekwencje. Ipek po raz kolejny udowadnia, że intrygi i knucie to jej żywioł.

Esma zamierza zrezygnować z kierowania fundacją. Garip, rozumiejąc uczucia ukochanej i wiedząc, jakie są powody tej decyzji, prosi Sureyyę, żeby namówiła ją do zmiany planów, a sułtanka zaskakuje synową propozycją, która sprawia jej wielką radość. Żona Faruka wpada na pomysł, jak się odwdzięczyć. 

Narzeczona ze Stambułu odc. 156 streszczenie

Sureyya i Dilara, zgłębiając działalność fundacji, odkrywają dobre serce surowej Esmy, która jednak oświadcza paniom ze stowarzyszenia, że rezygnuje z kandydowania w kolejnych wyborach na prezesa. Ipek odwiedza Adema, aby zawrzeć z nim wyjątkowo podły sojusz przeciwko Farukowi. Wzruszająca niespodzianka synowej dla Esmy podczas wieczoru charytatywnego sprawia, że wcześniej rozgoryczona sułtanka teraz znów odzyskuje chęć do działania i przeżywa chwile szczęścia. Can żegna się z Emirem i Sureyyą przed wyjazdem z Bursy.

Murat zaskakuje Bade wiadomością, która w założeniu miała być dla niej radosną niespodzianką, jednak prowadzi do konfliktu między małżonkami. Zszokowana Sureyya dowiaduje się o tajnych układach Faruka z Halimem, a Fikret krytykuje żonę za działanie bez skrupułów. 

Narzeczona ze Stambułu odc. 157 streszczenie

Sureyya mając świeżo w pamięci konflikt między nią i Dilarą, do którego doprowadziło zatajenie prawdy o liście Fevziego, tym razem chce być szczera wobec przyjaciółki. Mówi jej o kontaktach Faruka z Halimem. Esma stara się wyperswadować Muratowi wyjazd za granicę. Kiymet jest zdziwiona kiedy Ipek informuje ją, że sułtanka nie wystartuje w wyborach na prezesa fundacji. Żona Fikreta cieszy się z powodu nadchodzących kłopotów Sureyyi.

Osman z pomocą przyszłego teścia, przygotowuje niespodziankę dla Burcu. Esma robi coś miłego dla zaskoczonego Garipa. Faruk tłumaczy swoje postępowanie Dilarze. Prosi żonę Adema o coś co stawia ją w niezwykle trudnym położeniu. Dochodzi do burzliwej kłótni między Sureyyą i Farukiem. W jej wyniku Boran podejmuje zaskakującą decyzję.

Narzeczona ze Stambułu 158 streszczenie

Adem odwiedza terapeutkę, która przekonuje go, żeby dał Farukowi szansę na wyjaśnienie kwestii jego kontaktów z Halimem. Murat wciąż upiera się przy wyjeździe za granicę. Stara się przekonać do tego Bade.

Senem jest wściekła na Akifa za wspieranie Faruka w działaniach skierowanych przeciwko Ademowi. Pech prześladujący parę znów daje o sobie znać. W rezydencji zjawia się Osman, który ma dla rodziny dobrą wiadomość. Faruk spędza miłe chwile z synem. Emir wyczuwa jednak, że między ojcem a Sureyyą doszło do konfliktu i zadaje mu trudne pytania. Esma i Garip spędzają wieczór w gronie znajomych. Sułtanka zaskakuje ukochanego ogromną niespodzianką. Dilara przystaje na zaproponowaną przez Faruka grę, ryzykując tym samym przyszłość swojego małżeństwa.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.