Narzeczona ze Stambułu online. Streszczenia odcinków 264, 265, 266 gdzie oglądać?

Serial Narzeczona ze Stambułu 264, 265, 266 oglądać można oglądać w telewizji Zoom TV. Gdzie obejrzeć serial online po polsku? Czy są na VOD? Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Narzeczona ze Stambułu 264, 265, 266

Narzeczona ze Stambułu to turecki serial emitowany w Zoom TV. Ile odcinków ma serial? Do tej pory wyemitowano ponad 250 epizodów. Nowe odcinki po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Narzeczona ze Stambułu odcinki – kiedy emisja:

  • Narzeczona ze Stambułu 265 – poniedziałek 30 listopada
  • Narzeczona ze Stambułu 266 – wtorek 1 grudnia
  • Narzeczona ze Stambułu 267 – środa 2 grudnia
  • Narzeczona ze Stambułu 268 – czwartek 3 grudnia
  • Narzeczona ze Stambułu 269 – piątek 4 grudnia

Narzeczona ze Stambułu online na żywo jest dostępna odpłatnie. Live stream z Zoom TV można wykupić na platformie WP Pilot. Niestety odcinki nie są udostępniane na VOD po polsku, dlatego należy szukać odcinków na np. Youtube i liczyć na napisy PL.

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularnością. W TVP 1, TVP 2 oraz na VOD można oglądać m.in. Elif, Przysięga, Więzień Miłości czy Wymarzona Miłość.

Tak jak wspominaliśmy Narzeczona ze Stambułu online VOD nie jest dostępna. Ostatni odcinek emitowany jest również następnego dnia jako powtórka o godzinie 11:15 w Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu online – szczegółowe streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu 264 streszczenie

Na Dilarę i jej synka czeka w rezydencji impreza-niespodzianka. Mały Umut po raz pierwszy w życiu doświadcza kąpieli w hammamie. Tymczasem bracia Boranowie wraz z Akifem spędzają miło czas w lokalu, w którym Osman wykazuje się wielkim poczuciem humoru. Mężczyzna przyznaje się wreszcie do swojego związku z Anastazją. Esma rozmawia z Garipem o rosyjskiej ukochanej syna, którą jest w stanie zaakceptować jako przelotną miłostkę, ale nie jako synową.

Senem, Ipek, Sureyya i Dilara podczas wspólnego wieczoru opowiadają sobie różne historie ze swojego życia, a wspólnym elementem każdej z nich jest Sureyya. Opowieści inspirują Ipek do szczerego wyznania, które doprowadza jej szwagierkę do łez… W drugiej części wieczoru cztery kobiety dołączają do rozbawionych mężczyzn, a Osman ujawnia nieoczekiwanie swój talent wokalny. Sułtanka i jej mąż nadrabiają stracone lata młodości. 

Narzeczona ze Stambułu 265 streszczenie

Osman, zaniepokojony dziwnym stanem Faruka, przeprowadza serdeczną rozmowę ze starszym bratem, który otwiera przed nim serce. Dilara poznaje Merta, przystojnego ojca swojej małej uczennicy Aryi. Faruk i Sureyya zostają wezwani do szkoły, gdzie odkrywają, że Emir dopuścił się poważnego oszustwa.

Gunes czuje niepokój, że w wyniku terapii, Adem może zdecydować się na powrót do byłej żony. Tymczasem Dilara z rozrzewnieniem obserwuje, z jaką troską Mert opiekuje się swoją córeczką. Faruk, początkowo bardzo zły na syna, próbuje zrozumieć przyczyny jego postępowania i choć jest to dla niego bardzo bolesne, pozwala Emirowi spełniać marzenia. Rozmowa z chłopcem inspiruje go do podjęcia radykalnej i zaskakującej decyzji, dotyczącej firmy, z którą bracia nie mogą się pogodzić, a Fikret po dawnemu wybucha.

Narzeczona ze Stambułu 266 streszczenie

Streszczenie odcinka 266 dostępne będzie wkrótce.

Źródło: Zoom TV

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.