Ośmiu Wspaniałych odc. 3 online. Oglądaj VOD lub na żywo

Odcinek 3 programu Ośmiu Wspaniałych online można obejrzeć na WP Pilot na żywo lub w formie VOD na platformie TVP VOD. W telewizji TVP 1 odc. 3 wyemitowany zostanie w piątek 3 kwietnia.

Program Ośmiu Wspaniałych od kiedy wszedł na antenę TVP 1 cieszy się dużą oglądalnością. Marta Manowska wraz z uczestnikami po raz kolejny trafiła w gusta widzów. Nowe odcinki emitowane są w piątki o godzinie 20:35. 3 kwietnia premiera Ośmiu Wspaniałych odc. 3.

Program za darmo można oglądać nie tylko w telewizji TVP 1, ale również w internecie. Ośmiu Wspaniałych odc. 3 na żywo w piątkowy wieczór znaleźć można na platformie WP Pilot. Dostępny jest tam legalny i darmowy live stream z TVP 1.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Powtórka odcinka 3 w telewizji wyemitowana zostanie w niedzielę o godzinie 17:00. W internecie można jednak skorzystać z VOD. Wszystkie odcinki Ośmiu Wspaniałych publikowane są na TVP VOD.

Oglądaj Ośmiu Wspaniałych VOD <- Kliknij

W odcinku 3 uczestnicy programu sprawdzą się w typowo kobiecych zawodach. Będą stylistami w salonie sukien ślubnych, sprzedawcami w sklepie z bielizną, a także fryzjerami czy kosmetolożkami. W dalszej części Ośmiu Wspaniałych odc. 3 panowie udadzą się na randki w… roli kobiet.

Poniżej możecie zobaczyć najlepsze sceny z ostatniego odcinka.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.