Piast – BATE na żywo. Transmisja i stream w internecie

Piast – BATE w eliminacjach Ligi Mistrzów. Transmisję obejrzeć można aż w trzech kanałach TV. Mecz Piasta Gliwice z BATE Borysów na żywo pokaże Super Polsat, Polsat Sport oraz bez reklam Polsat Sport Premium 1. Stream online udostępni IPLA, a za darmo relację live przeprowadzi EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Piast – BATE na żywo. Gdzie oglądać transmisję z Ligi Mistrzów w telewizji?

Rewanżowy mecz I rundy eliminacji Ligi Mistrzów Piast Gliwice – BATE Borysów odbędzie się w środę 17 lipca o godzinie 20:00. Pierwszy mecz transmitowany był w telewizji TVP Sport. Rewanż kibice zobaczą w aż trzech telewizjach. Transmisja TV w Super Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1

Studio w Polsacie Sport oraz Polsacie Sport Premium 1 rozpocznie się o godzinie 19:00. Mecz Piast – BATE na żywo skomentują Mateusz Borek oraz Jacek Zieliński. 

Piast – BATE online. Gdzie oglądać stream z Polsat Sport w internecie?

Mecz eliminacji Ligi Mistrzów na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online z meczu Piast – BATE udostępni IPLA. Dostęp do transmisji nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia sportowego pakietu.

Relacja live w EkstraklasaLive.pl.

Piast Gliwice jest w bardzo korzystnej sytuacji i ma większe szanse na awans do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Pierwszy wyjazdowy mecz z BATE Borysów zakończył się remisem 1:1. W rewanżu mistrzowie Polski mają atut własnego boiska.

Piast w sobotę przegrał 1:3 z Lechią Gdańsk w spotkaniu o Superpuchar Polski, ale trener Waldemar Fornalik oszczędzał kilku zawodników. 

Eliminacje Ligi Mistrzów: Piast Gliwice – BATE Borysów na żywo

Data: 17.07.2019 roku, godzina 20:00. Transmisja TV: Polsat Sport, Super Polsat, Polsat Sport Premium 1. Stream online: IPLA. Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.