Piast Gliwice – Pogoń Szczecin na żywo w internecie. Transmisja, stream online

Transmisja z Piast – Pogoń dostępna będzie w Canal+ Sport i Canal+ Sport 4. Mecz na żywo można oglądać również w internecie. Zobacz gdzie znaleźć stream online.

Transmisja TV z Piast – Pogoń. Gdzie oglądać PKO Ekstraklasę na żywo?

W 3. kolejce PKO Ekstraklasy Piast Gliwice podejmie Pogoń Szczecin. Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 sierpnia 2019 o godzinie 20:30.  Mecz Piast – Pogoń na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport, Canal+ Sport, a także Canal+ 4K Ultra HD. Komentatorami będą Przemysław Pełka oraz Kamil Kosowski

PKO Ekstraklasa online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Mecz Piast – Pogoń na żywo można oglądać również w internecie. Stream online dostępny będzie na platformach Canal+ Sport oraz Player. Dostęp do tej pierwszej mają jedynie abonenci NC+, a do Playera koszt wynosi 60 zł.

Dla Piasta Gliwice bieżący sezon jest kompletnie nieudany. Przegrana w meczu o Superpuchar Polski, odpadnięcie z eliminacji Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a w PKO Ekstraklasie remis z Lechem Poznań i porażka ze Śląskiem Wrocław.

Do niedzielnego w odmiennych nastrojach przystąpi natomiast Pogoń Szczecin. Portowcy wygrali oba ligowe mecze i po dwóch kolejkach są liderem PKO Ekstraklasy.

W zeszłym sezonie Piast Gliwice dwukrotnie wygrał z Pogonią Szczecin w sezonie zasadniczym (2:0 i 3:0), a w rundzie finałowej był bezbramkowy remis.

W niedzielę o godzinie 17:30 odbędzie się również mecz Legia Warszawa – Śląsk Wrocław.

PKO Ekstraklasa: Piast – Pogoń na żywo

Data: 4 sierpnia 2019
Godzina: 17:30
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 4.
Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player.

Telewizja na żywo pokaże spotkanie . Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w .

Transmisja z na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W kolejce rozegrane zostanie spotkanie . Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w . Początek dnia o godzinie .

Telewizja online. Gdzie oglądać na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz na żywo

Data:
Godzina:
Rozgrywki: . kolejka
Transmisja TV:
Stream online:
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.