Piast – Miedź na żywo

Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice - Miedź Legnica. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Piast Gliwice - Miedź Legnica na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 26 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Piast Gliwice - Miedź Legnica. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport. Początek dnia 17/03/2019 o godzinie 15:30.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Piast - Miedź w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Piast - Miedź znajduje się na WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Dostęp do telewizji Eleven Sports w internecie nie jest darmowy. Miesięczny koszt wynosi 15 złotych.znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Piast Gliwice - Miedź Legnica na żywo

Data: 17/03/2019
Godzina: 15:30
Rozgrywki: 26. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.