PKO Ekstraklasa. Cracovia – Piast online. Transmisja, stream w internecie

Mecz Cracovia – Piast Gliwice na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Transmisję oglądać można również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online oraz Player. Relacja live w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Cracovia – Piast Gliwice w TV. Transmisje z PKO Ekstraklasa

Mecz PKO Ekstraklasy Cracovia – Piast Gliwice rozegrany zostanie w poniedziałek 16 września o godzinie 18:00. Transmisję obejrzeć można w Canal+ Sport. Mecz Cracovia – Piast na żywo skomentują Cracovia – Piast.

Cracovia – Piast online. Stream z PKO Ekstraklasy

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo w internecie dostępne są na Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do tej pierwszej platformy posiadają jedynie abonenci NC+, a na Playerze pakiet jest płatny. Ekstraklasa wciąż pracuje nad własną stroną na której mecze online będą mogli oglądać kibice przebywający za granicą.

Relację live z meczu Cracovia – Piast przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

Mecz Cracovii z Piastem Gliwice zakończy 8. kolejkę PKO Ekstraklasy. Zespół z Krakowa ma obecnie trzynaście punktów, a mistrzowie Polski jedenaście. Zwycięzca znacznie zbliży się więc do czołówki.

Cracovia – Piast Gliwice na żywo w TV i online

Data: Poniedziałek 16 września
Godzina: 18:00
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Canal+ Sport Online oraz Player
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.