PKO Ekstraklasa. ŁKS – Lechia online. Oglądaj transmisje, live stream

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Telewizja Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD na żywo pokaże spotkanie PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, NC+ Go, Player.

Transmisja z ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 1 kolejce PKO Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD. Początek dnia 19/07/2019 o godzinie 20:30.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania ŁKS – Lechia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu ŁKS – Lechia znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje z PKO Ekstraklasy mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player. Kibice zza granicy niestety nie mogą oglądać już transmisji na Dailymotion. Ekstraklasa planuje uruchomić swoją platformę z meczami na żywo.

Są to legalne źródła do oglądania piłki nożnej w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, estadios, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo.

Mecz ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk na żywo w TV i online

Data: 19.07.2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 1. kolejka PKO Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, NC+ Go, Player

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.