PKO Ekstraklasa. Pogoń – Górnik na żywo. Transmisja, stream online

Canal+ Sport na żywo pokaże mecz Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze. Transmisje można oglądać również w internecie. Stream online udostępni IPLA. Relacja live za darmo w Ekstraklasa Live.

Transmisja z Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Spotkanie Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze odbędzie się niedzielę 22.09.2019 o godzinie 15:00 w PKO Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz Pogoń – Górnik na żywo skomentują Przemysław Pełka oraz Maciej Murawski.

Pogoń – Górnik online. Oglądaj meczyki na żywo w internecie

Mecz Pogoń – Górnik na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online i Player. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Pogoń Szczecin po 8. kolejkach PKO Ekstraklasy była liderem. Aby nie stracić pierwszej pozycji musi wygrać z Górnikiem lub chociaż zremisować i liczyć, że Cracovia nie pokona Legii. Górnik Zabrze obecnie zajmuje dziesiąte miejsce i ma sześć punktów mniej niż Pogoń.

W zeszłym sezonie mecz Pogoń – Górnik zakończył się wynikiem 3:1. W Zabrzu był remis 1:1.

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze na żywo w TV i online

Data: niedzielę 22.09.2019
Godzina: 15:00
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Canal+ Sport Online i Player
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.