PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin – Wisła Płock na żywo. Transmisja, stream

Transmisje z meczu PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Wisła Płock oglądać można również w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie na żywo dostępne będzie również w internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Zagłębie – Wisła na żywo

Po przerwie na mecze reprezentacji 8. kolejkę PKO Ekstraklasy zainauguruje spotkanie Zagłębie Lubin – Wisła Płock. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek w piątek 12.09.2019 o godzinie 18:00.

PKO Ekstraklasa online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć transmisji ze starcia Zagłębia Lubin z Wisłą Płock w TV? Stream online z meczu Zagłębie Lubin – Wisła Płock znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player. Koszt wynosi 50 zł miesięcznie, a w zamian otrzymujemy dostęp do ponad 20 kanałów TV.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ LEGALNY DOSTĘP DO KANAŁÓW Canal+

Wisła Płock po kiepskim początku sezonu PKO Ekstraklasy wygrała dwa ostatnie mecze i wydostała się ze strefy spadkowej. Obecnie ma siedem punktów i zaległe spotkanie z Legią Warszawa. Zagłębie Lubin przegrało trzy ostatnie mecze i ma tylko pięć punktów.

W zeszłym sezonie mecz Zagłębie – Wisła zakończył się remisem 3:3. Rewanż w Płocku wygrali 1:0 lubinianie.

W piątek wieczorem odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie, w którym Jagiellonia Białystok podejmie Legię Warszawa.

Mecz Zagłębie Lubin – Wisła Płock na żywo

Data: 12.09.2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 8. kolejka PKO Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Player, Canal+ Sport Online

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.