Pogoń – Arka online. Transmisja, mecz na żywo

Transmisję z meczu Pogoń – Arka przeprowadzi telewizja Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo można oglądać również w internecie

Pogoń Szczecin – Arka Gdynia w TV. Gdzie oglądać PKO Ekstraklasę?

Starcie Pogonii Szczecin z Arką Gdynia zakończy 2. kolejkę PKO Ekstraklasy. Mecz na żywo oglądać można w poniedziałek 29 lipca o godzinie 18:00. Transmisja TV dostępna będzie w dwóch kanałach: Canal+ oraz Canal+ Sport 3.

Mecz Pogoń – Arka na żywo skomentują Bartosz Gleń oraz Wojciech Jagoda.

Pogoń – Arka online. Gdzie oglądać mecze PKO Ekstraklasy w internecie?

Transmisje z PKO Ekstraklasy na żywo można oglądać również w internecie. Stream online z meczu Pogoń Szczecin – Arka Gdynia udostępni Canal+ Sport (dla abonentów NC+) oraz Player (płatne 60 zł miesięcznie).

Pogoń Szczecin ma szansę zostać liderem PKO Ekstraklasy. W pierwszej kolejce wygrała 2:1 z Legią Warszawa. Do tej pory jedynie Śląsk Wrocław odniósł dwa zwycięstwa. Arka Gdynia na inaugurację sezonu 2019/2020 przegrała aż 0:3 z Jagiellonią Białystok.

PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Arka Gdynia na żywo

Data: 29.07.2019 godzina 18:00. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player. 

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.