Ultimate magazine theme for WordPress.

Pogoń – Legia online, transmisja TV. Gdzie oglądać mecz na żywo w internecie?

L

Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion (dla osób z zagranicy).

Transmisja z Pogoń Szczecin - Legia Warszawa na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 15 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport. Początek dnia 09/11/2018 o godzinie 20:30. Mecz skomentują Bartosz Gleń oraz Maciej Murawski.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Pogoń - Legia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Pogoń - Legia znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa na żywo

Data: 09/11/2018
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 15. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion (dla osób z zagranicy)
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy