Pogoń – ŁKS na żywo. Transmisja TV, stream online

Transmisję z Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź można oglądać w telewizji Canal+ i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online oraz Player. Relacja live w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Spotkanie Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź odbędzie się w niedzielę 15 września o godzinie 15:00 w 8. kolejce PKO Ekstraklasy. Transmisja TV w Canal+ i Canal+ Sport 3. Mecz Pogoń – ŁKS na żywo skomentują Bartosz Gleń oraz Maciej Murawski.

Pogoń – ŁKS online. Oglądaj meczosy na żywo w internecie

Mecz Pogoń – ŁKS na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.pl

Pogoń Szczecin do tej pory zdobyła 14 punktów i jeśli wygra to przynajmniej na chwilę zostanie liderem PKO Ekstraklasy. ŁKS Łódź ma dziesięć oczek mniej i walczy o opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli. Pomóc ma w tym sprowadzony w piątek Arkadiusz Malarz, który w bramce zastąpił Michała Kołbę złapanego na dopingu. ŁKS przegrał ostatnie pięć meczów i atmosfera w klubie nie jest najlepsza.

W niedzielę o 17:30 odbędzie się jeszcze jeden mecz PKO Ekstraklasy. Górnik Zabrze zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź na żywo w TV i online

Data: niedzielę 15 września
Godzina: 15:00
Transmisja TV: Canal+ i Canal+ Sport 3
Stream online: Canal+ Sport Online oraz Player
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.