Pogoń – Piast online. Transmisja, stream. Mecz na żywo w internecie

Transmisję z meczu Pogoń – Piast na żywo można oglądać w telewizji nSport+, a także w internecie. Kibice Lotto Ekstraklasy mecze online mogą oglądać również za darmo. Relację na żywo przeprowadzi Ekstraklasa Live.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Lotto Ekstraklasa na żywo: Pogoń – Piast w TV. Gdzie oglądać transmisję?

Mecz Pogoń – Piast na żywo odbędzie się w środę 15 maja o godzinie 20:30 w 36. Kolejce Lotto Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi telewizja nSport+. Komentatorami będą Rafał Wolski oraz Maciej Murawski

Mecz Pogoń – Piast online. Meczyki na żywo w internecie 

Mecz Pogoń – Piast na żywo można oglądać również w internecie. Stream online dostępny będzie na platformach Canal+ Sport (dla abonentów NC+) oraz Player (płatne 60 zł miesięcznie). Mecze Lotto Ekstraklasy na żywo można oglądać również w internecie za free. Kibice przebywający za granicą transmisję za darmo obejrzą w Dailymotion.

Lotto Ekstraklasa na żywo: Pogoń Szczecin – Piast Gliwice w TV i online

 Data:15.05.2019 godzina 20:30 Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion. Relacja Live: Ekstraklasa Live.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.