Pogoń – Wisła na żywo. Transmisja, live stream online

Transmisję z Pogoń – Wisła można oglądać w telewizji nSport+ i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Player i NC+ Go.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Pogoń – Wisła na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Spotkanie Pogoń – Wisła odbędzie się sobota 10 sierpnia 2019 roku o godzinie 15:00 w 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Transmisję obejrzeć można w nSport+ i Canal+ Sport 3. Mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków na żywo komentować będą Adam Marchliński oraz Tomasz Wieszczycki.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków online. Transmisje z PKO Ekstraklasy w internecie

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo w internecie dostępne są na Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do tej pierwszej platformy posiadają jedynie abonenci NC+, a na Playerze pakiet jest płatny. Ekstraklasa wciąż pracuje nad własną stroną na której mecze online będą mogli oglądać kibice przebywający za granicą.

Relację live z meczu Pogoń Szczecin – Wisła Kraków przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

Pogoń Szczecin udanie rozpoczęła sezon. W trzech meczach zdobyła siedem punktów i jeśli wygra sobotni mecz, to zostanie liderem PKO Ekstraklasy. Wisła Kraków ma cztery punkty. W zeszłym sezonie Pogoń dwukrotnie wygrała z Wisłą (2:1 i 3:2).

W piątek odbył się jeden mecz PKO Ekstraklasy. Lech Poznań przegrał ze Śląskiem Wrocław 1:3. W sobotę odbędą się jeszcze dwa mecze na żywo: Zagłębie Lubin – Arka Gdynia i Górnik Zabrze – Raków Częstochowa.

PKO Ekstraklasa: Pogoń – Wisła na żywo w TV i online

Data: sobota 10 sierpnia 2019 roku
Godzina: 15:00
Transmisja TV: nSport+ i Canal+ Sport 3
Stream online: Player, NC+
Relacja live: EkstraklasaLive.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.