Półfinały Ligi Mistrzów za darmo. Transmisje w TVP 1 i online

Mecze Ligi Mistrzów za darmo można oglądać już do końca tego sezonu. Półfinały, a także finał pokaże nie tylko Polsat Sport Premium 1, ale również TVP 1. Transmisje w internecie dostępne będą za free.

Półfinały Ligi Mistrzów

W półfinałach Ligi Mistrzów odbędą się mecze RB Lipsk – PSG oraz Olympique Lyon – Bayern Monachium. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie we wtorek, a drugie w środę. Kto zagra w finale Ligi Mistrzów?

Przekonać się o tym można oglądając transmisje z Ligi Mistrzów. Dobrą wiadomością dla kibiców jest fakt, że nie trzeba posiadać dostępu do telewizji Polsat Sport Premium 1. Oba półfinały na żywo pokaże również telewizja TVP 1.

Dzięki temu Ligę Mistrzów online za darmo również można oglądać legalnie, bez problemu i za free. TVP 1 online stream udostępnia na WP Pilot, ale przede wszystkim transmisje będą dostępne w serwisie TVP Sport i aplikacji mobilnej.

Relacje live z meczu RB Lipsk – PSG i Lyon – Bayern, a także finału Ligi Mistrzów przeprowadzi nasz serwis. Znajdziecie tutaj również do transmisji online.

Finał Ligi Mistrzów odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia. Wszystkie mecze rozgrywane są w Lizbonie.

We wtorek oprócz meczu RB Lipsk – PSG można obejrzeć również mecz eliminacji do kolejnego sezonu Ligi Mistrzów Legia Warszawa – Linfield FC. Transmisja w TVP Sport.

Transmisje z Ligi Mistrzów 2020

Wtorek, 18.08.2020

18:00 Legia Warszawa – Linfield FC na żywo w TVP Sport

21:00 RB Lipsk – PSG na żywo w TVP 1 i Polsat Sport Premium 1

Środa, 19.08.2020

21:00 Olympique Lyon – Bayern Monachium na żywo w TVP 1 i Polsat Sport Premium

Niedziela, 23.08.2020

21:00 Finał Ligi Mistrzów na żywo w TVP 1 i Polsat Sport Premium 1

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.