Ultimate magazine theme for WordPress.

Polsat Sport Extra przeprowadzi transmisję z Genk – Lech Poznań!

Mecz Genk - Lech na żywo w Polsacie Sport Extra

Mecz Genk – Lech Poznań na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Extra. Transmisja nie miała być dostępna ani w Belgii, ani w Polsce, ale ostatecznie Polsat zdecydował się zamówić produkcję sygnału.

Trzy z czterech dotychczasowych spotkań Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Europy pokazywały sportowe kanały Polsatu oraz Super Polsat. Wszystko wskazywało na to, że pierwszy mecz z Genk nie zostanie transmitowany. Żadna z belgijskich telewizji nie była zainteresowana pokazaniem starcia Genk – Lech na żywo, a co za tym idzie nikt nie zamierzał produkować sygnału.

Polsat – na czele z Mateuszem Borkiem i Marcinem Kmitą – postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Zamówili produkcję sygnału i czwartek przeprowadzą transmisję z meczu Genk – Lech w Polsacie Sport Extra.

Mecz Genk – Lech Poznań na żywo oglądać można również w internecie. Stream online dostępny będzie w IPLA.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ GENK – LECH NA ŻYWO W INTERNECIE

Początek spotkania w czwartek o godzinie 20:00. Rewanż tydzień później w Poznaniu. Ten mecz również będzie można oglądać w Polsacie Sport.

Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy