Polska – Australia online. Mecz na żywo w TV i internecie

Telewizja Polsat Sport i TVP 1 na żywo pokaże spotkanie siatkarskiej Ligi Narodów Polska – Australia. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online za darmo znaleźć można na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

Transmisja z Polska – Australia na żywo. Kiedy i gdzie oglądać transmisję w telewizji?

W 1. kolejce siatkarskiej Ligi Narodów rozegrane zostanie spotkanie Polska – Australia. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport i TVP 1. Początek w piątek 31 maja o godzinie 20:30.

Mecz Polska – Australia na żywo z Katowice komentować będą Piotr Dębowski i Radosław Panas (TVP 1)

Polska – Australia online. Gdzie oglądać live stream w internecie za darmo?

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Nie możesz obejrzeć spotkania Polska – Australia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Polska – Australia znajduje się za darmo na WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilna TVP Sport. Transmisję z Polsatu Sport w internecie można oglądać na platformie IPLA, ale nie jest to usługa darmowa. Oba źródła są legalne, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innych zbierającymi linki do meczów na żywo

Mecz Polska – Australia na żywo

Data: 31.05.2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 1. kolejka siatkarskiej Ligi Narodów
Transmisja TV: Polsat Sport i TVP 1
Stream online: IPLA, sport.tvp.pl

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.