Polska – Islandia na żywo. Oglądaj online [transmisja, live stream]

Mecz Polski na żywo – spotkanie z Islandią to ostateczny sprawdzian dla Polaków przed Euro 2020. Gdzie obejrzeć transmisję? Mecz Polska – Islandia na żywo pokaże TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Live stream online dostępny jest za darmo.

Transmisja z meczu Polska – Islandia. Gdzie obejrzeć na żywo?

Już za kilka dni rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa Europy. I choć w 2021 roku ciężko poczuć klimat zbliżającej się imprezy, to faktem jest, że dla Polski mecz z Islandią to ostateczny sprawdzian przed Euro 2020.

Jak zaprezentują się podopieczni Paulo Sousy? Przekonać się można w Poznaniu, oglądając mecz Polska – Islandia na żywo z wysokości trybun, bądź zasiadając przed TV, aby obejrzeć transmisję z tego spotkania.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek 8.06.2021 o godzinie 18:00. Transmisja z meczu Polska – Islandia na żywo dostępna jest w telewizji TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Mecz z Poznania skomentują Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak (TVP1, TVP Sport) oraz Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan (Polsat Sport). Studio rozpocznie się o 17:00 w Polsacie i o 17:15 w TVP Sport. Transmisja w TVP 1 wystartuje 10 minut przed rozpoczęciem meczu Polska – Islandia.

Polska - Islandia online - TVP 1 stream
Mecz Polska – Islandia na żywo w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport

TVP 1 online stream. Mecz Polska – Islandia na żywo w internecie za darmo

Nie każdy może obejrzeć transmisję w TV. Szczególnie, że spotkanie rozpocznie się dość wcześnie. Na szczęście mecz Polska – Islandia online można obejrzeć za darmo.

Gdzie oglądać transmisję na żywo w internecie? Live stream za free udostępnia sport.tvp.pl, a także aplikacja mobilna TVP Sport. W naszym serwisie znajdziecie nie tylko link do darmowej i legalnej transmisji, ale również relację na żywo.

Mecze Polski na Euro 2020 online również będzie można oglądać w ten sam sposób. Co ważne transmisje dostępne będą również za granicą, ale wtedy należy skorzystać z platformy WP Pilot, udostępniającej za darmo telewizję TVP 1 online.

Konferencja przed meczem reprezentacji Polski z Islandią

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.