Polska – Turcja na żywo. Siatkówka w TV i online [Transmisja TVP 1 i Polsat Sport]

TVP Sport stream online za darmo z meczu siatkówki Polska – Turcja udostępni na sport.tvp.pl oraz w swojej aplikacji mobilnej. Transmisję TV obejrzeć można w TVP 1 oraz Polsat Sport.

Polska – Turcja: walka o igrzyska olimpijskie

Reprezentacja Polski kobiet w siatkówce w fazie grupowej turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Tokio odniosła trzy zwycięstwa i w półfinale zagra z Turcją.

Transmisja z meczu Polska – Turcja dostępna będzie w telewizji TVP 1 i Polsat Sport. Początek spotkanie o godzinie 20:45.

Polska – Turcja online. Live stream online z TVP 1

Gdzie oglądać siatkówkę na żywo w internecie? Mecz Polska – Turcja online za darmo dostępy będzie na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport, która udostępnia legalne streamy w wysokiej jakości bez konieczności logowania.

Na platformie WP Pilot również będzie można obejrzeć transmisję z meczu Polska – Turcja. Dostępna jest tam telewizja TVP 1 na żywo w internecie. Po weryfikacji tożsamości można oglądać mecze na żywo również poza granicami kraju.

Transmisję z telewizji Polsat Sport można oglądać odpłatnie na IPLA TV.

Polska - Turcja na żywo
Transmisja z Polska – Turcja za darmo w internecie

Siatkówka na żywo: Polska – Turcja w TV i online

Data: 11.01.2020, godzina 20:45
Transmisja TV: TVP 1, Polsat Sport
Stream online za darmo: sport.tvp.pl, WP Pilot

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.