Promyk Nadziei odc. 20 i 21 streszczenia. Ile odcinków ma turecki serial?

Przysięga odc. 20 i 21 można obejrzeć w TVP 2 jeszcze w tym tygodniu. Ile odcinków ma turecki serial? Gdzie i kiedy oglądać powtórki VOD?

Promyk Nadziei ile odcinków?

Serial turecki Promyk Nadziei zyskał w Polsce dużą popularność. Ile odcinków liczy cały serial? Widzowie mogą liczyć na 160 epizodów, co oznacza, że emitowane one będą przez wiele miesięcy. Premiera od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

Promyk Nadziei odc. 20 wyemitowany zostanie w poniedziałek 19 kwietnia. We wtorek emisja odcinka 21.

Wszystkie odcinki w internecie. Powtórki VOD

Powtórki serialu tureckiego “Promyk Nadziei” dostępne są jedynie w internecie. Niezależnie ile odcinków przegapicie, to wszystkie można obejrzeć na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Na VOD TVP można oglądać nie tylko wszystkie odcinki Promyk Nadziei, ale również inne tureckie seriale, które po polsku emituje TVP 1 i TVP 2.

Serial Promyk Nadziei streszczenia odcinków

Promyk Nadziei odcinek 20 streszczenie

Ipek wpada w oko przyszłemu wspólnikowi Omera i ten wpada we wściekłość. Nauczycielka zawiadamia Selmę, że Bahar drugi dzień nie ma w szkole. Suhejla jest zrozpaczona, bo Omer nie przyszedł na jej urodziny.

Promyk Nadziei odcinek 21 streszczenie

Suhejla jest załamana po nieudanym przyjęciu urodzinowym. Omer przeprasza, że niepotrzebnie robił jej nadzieje. Neslihan każe Ahmetowi pilnować Ipek. Filiz i Ahmet widzą, jak Ipek spotyka się z Omerem. Ipek opowiada Omerowi o tym, jak trudny okres przeżywa Bahar.

Promyk Nadziei odcinek 22 streszczenie

Ahmet nie zdradził Neslihan, że widział Ipek w towarzystwie Omera. Filiz jest zachwycona postawą Ahmeta. Bahar rysuje obrazek dla Ipek, a Suhejla pomaga jej powiesić go w jej pokoju. Sujejla znajduje u Ipek jakiś dokument i zastanawia się, co wspólnego może ona mieć z jakąś firmą z Izmiru.

Zapraszamy do oglądania tureckiego serialu w TVP 2 lub internecie w formie VOD. Prezentujemy streszczenia odcinków.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.