Promyk Nadziei 110, 111, 112 streszczenia Ile odcinków ma turecki serial?

Promyk Nadziei 110, 111, 112 można obejrzeć w TVP 2 dopiero po przerwie. Ile odcinków ma turecki serial? Gdzie i kiedy oglądać powtórki VOD?

Promyk Nadziei ile odcinków?

Serial turecki Promyk Nadziei zyskał w Polsce dużą popularność. Ile odcinków liczy cały serial? Widzowie mogą liczyć na 160 epizodów, co oznacza, że emitowane one będą przez wiele miesięcy. Premiera od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

Promyk Nadziei 110 wyemitowany zostanie w środę. W kolejnych dniach obejrzeć można odcinki 111, 112, 113.

Wszystkie odcinki w internecie. Powtórki VOD

Powtórki serialu tureckiego “Promyk Nadziei” dostępne są jedynie w internecie. Niezależnie ile odcinków przegapicie, to wszystkie można obejrzeć na platformie TVP VOD. Nie trzeba szukać na CDA, Youtube czy Dailymotion. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl trafia po premierze TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Na VOD TVP można oglądać nie tylko wszystkie odcinki Promyk Nadziei, ale również inne tureckie seriale, które po polsku emituje TVP 1 i TVP 2.

Serial Promyk Nadziei streszczenia odcinków

Promyk Nadziei odc. 108 streszczenie

Ahmet wręcza Selmie kolejną kopertę z pieniędzmi, wierząc że to na jej operację. Neslihan dziwi się, że Suhejla tak często ją odwiedza. Selma znajduje Zuhal w piwniczce, ale nie uwalnia jej z obawy przed zemstą Suhejli. Ahmet proponuje Filiz szybki ślub.

Promyk Nadziei odc. 109 streszczenie

Omer wyznaje Ipek miłość i namawia ją do rozwodu. Ozan zapewnia Jaszara o swoich dobrych intencjach, ale bezskutecznie. Suhejla zabija Zuhal i szantażem zmusza Selmę do pomocy w ukryciu zwłok.

Promyk Nadziei odc. 110 streszczenie

Sedat umawia się z Melihą na randkę, Meliha wpada na Omera. Jaszar zabrania Peri wychodzić z domu. Mahmut nie godzi się na rozwód. Suhejla i Selma usiłują ukryć zwłoki Zuhal. Neslihan dostaje ataku silnych boleści.

Promyk Nadziei odc. 111 streszczenie

Mahmut grozi, że jeśli Ipek się z nim rozwiedzie, to on zabije całą ich rodzinę. Selmę i Suhejlę prześladuje duch Zuhal. Gondża zamierza okraść Halila i uciec.

Zapraszamy do oglądania tureckiego serialu w TVP 2 lub internecie w formie VOD. Prezentujemy streszczenia odcinków.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.