Promyk Nadziei odc. 58, 59 streszczenia Ile odcinków ma turecki serial?

Przysięga odc. 58 i 59 można obejrzeć w TVP 2 dopiero po przerwie. Ile odcinków ma turecki serial? Gdzie i kiedy oglądać powtórki VOD?

Promyk Nadziei ile odcinków?

Serial turecki Promyk Nadziei zyskał w Polsce dużą popularność. Ile odcinków liczy cały serial? Widzowie mogą liczyć na 160 epizodów, co oznacza, że emitowane one będą przez wiele miesięcy. Premiera od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

Niestety obecnie emisja serialu została zawieszona. Wszystko przez Euro 2020, które można oglądać w TVP 1 i TVP 2. Na emisję Promyk Nadziei 58 będzie trzeba poczekać.

Wszystkie odcinki w internecie. Powtórki VOD

Powtórki serialu tureckiego “Promyk Nadziei” dostępne są jedynie w internecie. Niezależnie ile odcinków przegapicie, to wszystkie można obejrzeć na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Na VOD TVP można oglądać nie tylko wszystkie odcinki Promyk Nadziei, ale również inne tureckie seriale, które po polsku emituje TVP 1 i TVP 2.

Serial Promyk Nadziei streszczenia odcinków

Promyk Nadziei 54 streszczenie

Suhejla zgadza się na fizjoterapię, ale pod warunkiem, że będzie ją tam woził Omer. Halil nagle chce pomagać Filiz. Bahar pragnie odszukać swoją biologiczną matkę. Do rezydencji przychodzi list od Kadira do Ipek, zawierający prawdę o Bahar. List odbiera Neslihan.

Promyk Nadziei 55 streszczenie

Ipek oznajmia rodzinie, że wychodzi za Mahmuta. Omer postanawia nie dopuścić do ślubu. Ipek mówi, że go nienawidzi. Neslihan bezskutecznie szuka zaginionego listu od Kadira. Ozan odwiedza matkę Peri.

Promyk Nadziei 56 streszczenie

Zuhal czyta znaleziony list. Dowiaduje się, że Bahar jest córką Ipek. Ozan chce pomóc Peri i rozmawia z jej matką. Omer chwyta podejrzanego wspólnika Halila. Ipek i Bahar planują wspólne zamieszkanie.

Promyk Nadziei 57 streszczenie

Suhejla może już stanąć na nogach, lecz postanawia to ukrywać. Halil kupuje prezent dla Filia, lecz znajduje go Neslihan. Bahar mówi Ipek, że na jej łóżku widziała jakiś list. Gdy obie wracają do pokoju, listu już nie ma.

Promyk Nadziei 58 streszczenie

Już wkrótce pojawi się tutaj streszczenie odcinka 58.

Zapraszamy do oglądania tureckiego serialu w TVP 2 lub internecie w formie VOD. Prezentujemy streszczenia odcinków.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.