Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Promyk Nadziei odc. 164 ostatni. Streszczenia Ile odcinków ma turecki serial?

Promyk Nadziei 164 – ostatni odcinek można obejrzeć w TVP 2 w czwartek. Ile odcinków ma turecki serial? Gdzie i kiedy oglądać powtórki VOD?

Promyk Nadziei ile odcinków?

Turecki serial Promyk Nadziei zyskał w Polsce dużą popularność. Ile odcinków liczy cały serial? Widzowie mogą liczyć na 164 epizody, co oznacza, że emitowane one będą przez wiele miesięcy. Premiera od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

Promyk Nadziei 164 wyemitowany zostanie w czwartek. Będzie to ostatni odcinek. Jak skończy się serial?

Wszystkie odcinki w internecie. Powtórki VOD

Powtórki serialu tureckiego “Promyk Nadziei” dostępne są jedynie w internecie. Niezależnie ile odcinków przegapicie, to wszystkie można obejrzeć na platformie TVP VOD. Nie trzeba szukać na CDA, Youtube czy Dailymotion. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl trafia po premierze TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL PROMYK NADZIEI NA VOD TVP

Na VOD TVP można oglądać nie tylko wszystkie odcinki Promyk Nadziei, ale również inne tureckie seriale, które po polsku emituje TVP 1 i TVP 2.

Serial Promyk Nadziei streszczenia odcinków

Promyk Nadziei odc. 162 streszczenie

Halil przyznaje się do ojcostwa. Ahmet do niego strzela. Filiz dostaje krwotoku. Policja aresztuje Ahmeta. Mahmut zakrada się do hotelu Omera. Halil usiłuje udobruchać Neslihan.

Promyk Nadziei odc. 163 streszczenie

Halil prowadzi podwójną grę z Filiz i Neslihan. Ozan ponownie opuszcza rezydencję, Neslihan nie chce mu towarzyszyć. Bahar odzyskuje pamięć i mówi Omerowi prawdę. Mahmut porywa Ipek.

Promyk Nadziei odc. 164 streszczenie (ostatni odcinek)

Ipek ucieka Mahmutowi i wzywa na pomoc Omera. Suhejla oddaje się w ręce policji i obciąża winą Selmę. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana. Filiz nie podda się cynicznej grze Halila. Czy Omer zdąży uratować Ipek?

Zapraszamy do oglądania tureckiego serialu w TVP 2 lub internecie w formie VOD. Prezentujemy streszczenia odcinków.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.