Przyjaciółki online za darmo – odc. 201 i 202. Streszczenie, powtórki

Przyjaciółki online za darmo można oglądać na platformie IPLA TV. Odcinek 201 wyemitowany zostanie 15 kwietnia, a tydzień później odcinek 202. Prezentujemy streszczenie serialu Przyjaciółki.

Przyjaciółki online – odc. 201 i 202

Serial Przyjaciółki emitowany jest w telewizji Polsat w czwartki o godzinie 21:10. Wiosną 2021 roku można obejrzeć sezon 17. Odcinek 201 wyemitowany zostanie w czwartek 15 kwietnia. Tydzień później premiera Przyjaciółki 202.

Przyjaciółki online za darmo

Gdzie oglądać serial w internecie? Wszystkie odcinki na żywo, czyli w czasie emisji, można oglądać na platformie WP Pilot, gdzie za darmo dostępny jest Polsat stream online.

Jeśli jednak nie możecie obejrzeć odcinka w czwartkowy wieczór, to Przyjaciółki online w formie VOD dostępne są za darmo na IPLA TV

Przyjaciółki 201 online za darmo można już oglądać na Ipla TV. Dzięki temu nie trzeba szukać Przyjaciółki 201 na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Przyjaciółki streszczenie odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków.

Przyjaciółki 201 streszczenie

Maria odwiedza Ankę i Pawła. Przyjechała po rzeczy Stasia, który przeprowadził się do Julki. Kobieta nie rozumie zachowania chłopca, myśli, że to kwestia młodzieńczego buntu. Anka i Paweł opowiadają jej o sprawie zarzutów o molestowanie studentek Pawła. Maria udaje luz, ale widać, że jest zaniepokojona… Po nieudanym romansie ze sztuką Dorotka zamierza zacząć udzielać się w mediach społecznościowych. Tymczasem, za radą Doroty, Inga postanawia zadbać nie tylko o piękną cerę i świetlistą twarz. Przyjaciółka sugeruje jej, że po dwóch porodach powinna zająć się również kondycją miejsc intymnych. Inga postanawia zaciągnąć dziewczyny do sex shopu.

Przyjaciółki 202 streszczenie

Na Akademii plotki o Pawle zataczają coraz szersze kręgi. Anka nie potrafi już ignorować sprawy i tłumić swoich podejrzeń. Natomiast Patrycja nadal coś czuje do Artura, jednak nie podoba jej się jego niefrasobliwe i lekkie podejście do życia. Zdaje sobie sprawę, że Artur jest „dużym dzieckiem”. Tymczasem Simon zabiera Ingę pod miasto, chce zrobić jej niespodziankę. Inga nie jest zachwycona, gdy dowiaduje się, że mają morsować wspólnie ze znajomymi jej młodego kochanka. Gdy Jasiek nie pojawia się w Warszawie – wbrew wcześniejszym ustaleniom, Zuza dowiaduje się, że Sabina jest w ciąży.

Przyjaciółki sezon 17

Inga, Zuza, Anka i Patrycja znów wspólnie stawiają czoło nieprzewidywalnemu losowi. Już od prawie dziewięciu lat w czwartkowe wieczory zapraszają do swojego świata. Nieidealnego, nie zawsze kolorowego, jednak wypełnionego prawdziwym wsparciem, dzięki któremu udaje im się pokonać nawet największe życiowe zakręty. „Przyjaciółki” od 4 marca w Polsacie.

Wiele już razem przeżyły – przyjaciółki świętowały zawodowe sukcesy, narodziny ukochanych dzieci, wznosiły toasty na ślubach, pocieszały po rozstaniach. Gdy któraś z nich traciła grunt pod nogami, bez zastanowienia biegły na pomoc, nawet gdy wymagało to pokonania setek kilometrów. Zuza, Anka, Inga, Patrycja i Dorotka nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale zawsze wspierają i akceptują siebie takimi, jakimi są. Co przyniesie im przyszłość? Raz zaświeci nad nimi słońce, innym razem będą musiały przejść przez burze, ale nigdy nie będą szły przez nie same.

Inga, mimo wielkiego uczucia, jakim darzyła Maksa, postanowiła raz na zawsze zakończyć ich związek. W 17. sezonie nie może jednak narzekać na samotność. W jej życiu niespodziewanie pojawia się nowy mężczyzna – Sajmon (w tej roli Jakub Sasak), trener Marysi. Od razu wpadają sobie w oko, choć oboje próbują temu zaprzeczyć… Czy taka przypadkowa znajomość dwóch zupełnie różnych osób przerodzi się w coś poważniejszego?

Zuza pracuje i mieszka w Warszawie. Niebawem czeka ją rozprawa rozwodowa z Jaśkiem. Na szczęście porozumieli się w kwestii opieki nad chłopcami. Tymczasem zachowanie Krzysia jest coraz bardziej niepokojące i nietypowe. Na początku podejrzewają, że jest to spowodowane nową sytuacją rodzinną, podróżami między Warszawą a Gdańskiem i z czasem wszystko się uspokoi. Tymczasem przyczyna takiego zachowania jest zupełnie inna… Zuza boi się, że może to być autyzm.

Anka i Paweł wrócili do Warszawy. Wspólnie prowadzą kancelarię, a oprócz tego spełnia się marzenie Pawła – zostaje wykładowcą na uczelni. Nabiera nowej młodzieńczej energii, chęci do działania, z radością przychodzi do pracy. Nowe zajęcie angażuje go na tyle, że zaczyna zaniedbywać sprawy kancelarii. Mało tego, Anka dostaje wiadomość, w której anonimowy nadawca sugeruje, że Paweł romansuje ze studentkami.

Miłość Dorotki i Sławka kwitnie! Mimo że tak bardzo się od siebie różnią, uczucie wygrywa. Dorotka jest gotowa zmienić dla Sławka swoje życie i zrezygnować z luksusu, którym uwielbia się otaczać. Choć nie leży to w jej naturze, w niektórych kwestiach jest nawet w stanie iść na kompromis… a to niejednokrotnie wywołuje lawinę zabawnych zdarzeń.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.