Przyjaciółki 206 online za darmo. Streszczenie, powtórki

Przyjaciółki 206 online za darmo można oglądać na platformie IPLA TV oraz w telewizji Polsat. Odcinek 206 wyemitowany zostanie 20 maja, Prezentujemy streszczenia serialu.

Przyjaciółki online – odc. 206

Serial Przyjaciółki emitowany jest w telewizji Polsat w czwartki o godzinie 21:10. Wiosną 2021 roku można obejrzeć sezon 17. Przyjaciółki 206 wyemitowany zostanie w czwartek 20 maja i będzie to ostatni odcinek sezonu.

Przyjaciółki online za darmo

Gdzie oglądać serial w internecie? Wszystkie odcinki na żywo, czyli w czasie emisji, można oglądać na platformie WP Pilot, gdzie za darmo dostępny jest Polsat stream online.

Jeśli jednak nie możecie obejrzeć odcinka w czwartkowy wieczór, to Przyjaciółki online w formie VOD dostępne są za darmo na IPLA TV

Przyjaciółki 205 online za darmo można już oglądać na Ipla TV. Dzięki temu nie trzeba szukać Przyjaciółki 206 na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Przyjaciółki streszczenie odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków.

Przyjaciółki 206 streszczenie

Patrycja ma wyrzuty sumienia. Obwinia się za to, że zbyt pochopnie osądziła Artura. Anka nie może się doczekać aż Paweł stanie przed komisją i sprawa molestowania studentek w końcu się wyjaśni. Między Andrzejem i Robertem tymczasem dochodzi do nieporozumienia, ich przyjaźń czeka trudny test. Natomiast Sławek, rozumiejąc załamaną utratą majątku Dorotkę, proponuje przełożenie ślubu na bardziej sprzyjający czas. Dorota jest przekonana, że w końcu odkryła prawdziwe intencje ukochanego.

Przyjaciółki sezon 17

Inga, Zuza, Anka i Patrycja znów wspólnie stawiają czoło nieprzewidywalnemu losowi. Już od prawie dziewięciu lat w czwartkowe wieczory zapraszają do swojego świata. Nieidealnego, nie zawsze kolorowego, jednak wypełnionego prawdziwym wsparciem, dzięki któremu udaje im się pokonać nawet największe życiowe zakręty. „Przyjaciółki” od 4 marca w Polsacie.

Wiele już razem przeżyły – przyjaciółki świętowały zawodowe sukcesy, narodziny ukochanych dzieci, wznosiły toasty na ślubach, pocieszały po rozstaniach. Gdy któraś z nich traciła grunt pod nogami, bez zastanowienia biegły na pomoc, nawet gdy wymagało to pokonania setek kilometrów. Zuza, Anka, Inga, Patrycja i Dorotka nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale zawsze wspierają i akceptują siebie takimi, jakimi są. Co przyniesie im przyszłość? Raz zaświeci nad nimi słońce, innym razem będą musiały przejść przez burze, ale nigdy nie będą szły przez nie same.

Inga, mimo wielkiego uczucia, jakim darzyła Maksa, postanowiła raz na zawsze zakończyć ich związek. W 17. sezonie nie może jednak narzekać na samotność. W jej życiu niespodziewanie pojawia się nowy mężczyzna – Sajmon (w tej roli Jakub Sasak), trener Marysi. Od razu wpadają sobie w oko, choć oboje próbują temu zaprzeczyć… Czy taka przypadkowa znajomość dwóch zupełnie różnych osób przerodzi się w coś poważniejszego?

Zuza pracuje i mieszka w Warszawie. Niebawem czeka ją rozprawa rozwodowa z Jaśkiem. Na szczęście porozumieli się w kwestii opieki nad chłopcami. Tymczasem zachowanie Krzysia jest coraz bardziej niepokojące i nietypowe. Na początku podejrzewają, że jest to spowodowane nową sytuacją rodzinną, podróżami między Warszawą a Gdańskiem i z czasem wszystko się uspokoi. Tymczasem przyczyna takiego zachowania jest zupełnie inna… Zuza boi się, że może to być autyzm.

Anka i Paweł wrócili do Warszawy. Wspólnie prowadzą kancelarię, a oprócz tego spełnia się marzenie Pawła – zostaje wykładowcą na uczelni. Nabiera nowej młodzieńczej energii, chęci do działania, z radością przychodzi do pracy. Nowe zajęcie angażuje go na tyle, że zaczyna zaniedbywać sprawy kancelarii. Mało tego, Anka dostaje wiadomość, w której anonimowy nadawca sugeruje, że Paweł romansuje ze studentkami.

Miłość Dorotki i Sławka kwitnie! Mimo że tak bardzo się od siebie różnią, uczucie wygrywa. Dorotka jest gotowa zmienić dla Sławka swoje życie i zrezygnować z luksusu, którym uwielbia się otaczać. Choć nie leży to w jej naturze, w niektórych kwestiach jest nawet w stanie iść na kompromis… a to niejednokrotnie wywołuje lawinę zabawnych zdarzeń.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.