Przysięga 109. Streszczenie szczegółowe odcinka, VOD online

Przysięga 120

Streszczenie szczegółowe odcinków serialu Przysięga. Co wydarzy się w odcinku 109? Zobacz również gdzie oglądać Przysięgę VOD online.

Przysięga 109 to ostatni odcinek, który zostanie wyemitowany w tym tygodniu. Obejrzeć można go o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Osoby chcące oglądać serial online znajdą live stream online na WP Pilot. Przysięga 110 premierę będzie miała w poniedziałek.

Powtórki Przysięgi na VOD można oglądać w dowolnym momencie za darmo. Wszystkie odcinki po polsku publikowane są przez TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Nie trzeba szukać napisów PL.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 109 – streszczenie odcinka

W 109. odcinku serialu Przysięga Narin nie chce spędzić nocy w jednym pokoju z Kemalem. Zeynep czuje się lepiej. Emir namawia dziewczynkę, by wróciła z nim do rezydencji Tarhunów. Reyhan robi mężowi awanturę. Dochodzi miedzy nimi do rękoczynów. Niebawem w domu kobiety zjawia się Kemal, który ma dowody niewinności jej męża. Cavidan nie chce przyjąć od nikogo pomocy. Emir ma wypadek.

Szczegółowe streszczenie odcinków znaleźć można również w serwisie Turkweb lub na poniższym filmie.

W przyszłym tygodniu obejrzeć będzie można odcinki 110, 111, 112, 113 i 114. Już wkrótce opublikujemy szczegółowe streszczenia.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.