Przysięga 110, 111, 112, 113, 114. Szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 113

Streszczenie odcinków Przysięga odc. 110, 111, 112, 113 i 144. Serial online po polsku można oglądać na TVP VOD lub na żywo na WP Pilot. Zobacz co wydarzy się w odcinkach 110-114. Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków.

W dniach 17-21 lutego wyemitowane zostaną odcinki 110 – 114 serialu Przysięga. Oglądać je można po polsku w telewizji TVP 1 o godzinie 16:05. Serial online na żywo za darmo znaleźć można na WP Pilot.

Wszystkie wyemitowane odcinki w polskiej telewizji udostępniane są w internecie. Za darmo i bez rejestracji. Przysięga VOD dostępna jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie odcinków publikowane jest w naszym serwisie, na Turkweb lub na Youtube, gdzie dostępne są napisy PL.

Przysięga 110, 111, 112, 113 i 114 – szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga odc. 110 – streszczenie odcinka

W 110 odcinku serialu Przysięga Reyhan siedzi w szpitalu przy łóżku Emira. Ma wyrzuty sumienia i martwi się o ukochanego. Kemal źle się czuje, co zauważa Narin. Hikmet też martwi się o syna. Zabrania Melike mówić Sunie o stanie Emira. Serce Emira przestaje bić, kiedy jest przy nim Reyhan. Dziewczyna jest załamana. Cemre dowiaduje się o stanie Emira i pojawia się w szpitalu.

Szczegółowe streszczenie serialu Przysięga 111 (napisy PL)

Przysięga odc. 111 – streszczenie odcinka

W 111 odcinku serialu Przysięga Emir w końcu odzyskuje przytomność, ale nie chce widzieć Reyhan. Kobieta jest załamana, nie chce odejść. Za to Cemre postanawia się jej pozbyć. Wykorzystuje do tego znajomość z właścicielami szpitala. Masal martwi się o ojca, przeczuwa, że może mu się stać coś złego.

Przysięga odc. 112 – streszczenie odcinka

W 112 odcinku serialu Przysięga Emir wychodzi ze szpitala na własne żądanie. Cemre jest zachwycona, bo wracają do domu rodzinnego. Tam chce się nim zająć. Ale czeka ich niespodzianka. Reyhan nie rezygnuje. Chce uzyskać wybaczenie męża, który wciąż ją odpycha. Sprawa sądowa dotycząca opieki nad Masal przybiera nieoczekiwany obrót. Narin musi zostać z Kemalem dłużej.

Przysięga odc. 113 – streszczenie odcinka

W 113 odcinku serialu Przysięga Cemre zawiadamia Sunę o powrocie Reyhan. Podczas awantury szwagierka próbuje wyrzucić Reyhan z domu, ale Hikmet staje w jej obronie. Narin spotyka się w porcie z Kapitanem, który obiecuje jej wyjazd do Włoch. Cavidan postanawia napisać list do syna. Emir obiecuje siostrze, że zostanie w domu i więcej jej nie opuści. Wynajęty detektyw śledzi Kemala i Narin.

Przysięga odc. 114 – streszczenie odcinka

W 114 odcinku serialu Przysięga Reyhan zapewnia Emira, że będzie walczyła o jego przebaczenie. Cemre szuka sposobu, by zbliżyć się do jej męża. Hikmet zjawia się w domu Kemala i poznaje Narin. Reyhan niepokoi pogarszający się stan zdrowia Suny. Taci postanawia wyjechać do Izmiru. Narin zostaje podstępem zwabiona do portu.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.