Przysięga 116, 117, 118, 119. Szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga odc 118 i 119 streszczenie

Przysięga 120

Przysięga 118 i 119. Szczegółowe streszczenie odcinków po polsku i z youtube. Zobacz co wydarzy się w serialu oraz gdzie oglądać Przysięga online i na VOD.

Zobacz również: Przysięga 120 – streszczenie odcinka

W tym tygodniu, w dniach 24-28 lutego, obejrzeć można następujące odcinki serialu Przysięga: 115, 116, 117, 118, 119. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków.

Nowe odcinki serialu Przysięga po polsku emitowane są w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. W internecie można je oglądać na WP Pilot. Platforma ta oferujemy darmowy i legalny live stream z TVP 1.

Wszystkie odcinki po polsku dostępne są również na platformie TVP VOD. Można je oglądać bez rejestracji. Przysięga VOD online dostępna jest pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Zobacz co wydarzy się w odcinkach Przysięga 115, 116, 117, 118 i 119.

Przysięga odc 118 i 119. Szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga odc. 115

Narin dzwoni do Kemala z portu, ale prosi, by nie zawiadamiał policji. Hikmet informuje Nigar, że to z Reyhan powinna konsultować wszystkie decyzje związane z domem. Kemal ratuje Narin, ale nasłany detektyw robi im kompromitujące zdjęcia. Suna prosi brata, by wyrzucił żonę z domu. Cemre postanawia rozmówić się z Reyhan. Emir dostaje wysokiej gorączki.

Przysięga odc. 116

Cemre spiskuje przeciwko Reyhan. Chce się jej pozbyć i nastawia przeciwko niej Sunę. Wmawia jej, że Reyhan chce ją wysłać do szpitala psychiatrycznego. Emir jest chory, ma wysoką gorączkę. Reyhan opiekuje się nim całą noc. Cavidan czeka, aż Emir przeczyta list od niej. Kemal i Narin starają się odzyskać rolkę filmu detektywa.

Przysięga odc. 117

Cemre chce się zbliżyć do Emira, ale wciąż jej ktoś przeszkadza. Zamiast niej z Emirem do szpitala na badania jedzie Reyhan. Suna cierpi. Reyhan podejrzewa, że Cemre podaje jej szkodliwe leki. Postanawia je sprawdzić. Do domu Kemala przychodzi mężczyzna, którego Sehriye przedstawia jako pracownika opieki społecznej. Okazuje się jednak, że to ktoś zupełnie inny.

Przysięga odc. 118

Cemre jest zazdrosna, bo Emir zniknął ze swoją żoną. Kobieta znów knuje, ale Reyhan nie odpuszcza i ma ją na oku. Nikt nie wie, że to Sefer załatwił zakochanym romantyczne spotkanie nad brzegiem morza. Narin planuje ucieczkę, ale ma wyrzuty sumienia, bo zostawia Masal i Kemala.

Przysięga odc. 119

Cavidan nie rozumie, dlaczego Emir wciąż nie przeczytał listu od niej. Podejrzewa, że Cemre robi wszystko, żeby syn stracił z nią kontakt. Reyhan sprawdza w aptece, jakie leki przyjmuje Suna. Uważa, że Cemre podrzuca Sunie psychotropy, dlatego dziewczyna ma halucynacje i czuje się coraz gorzej. Cemre postanawia zwiększyć dawkę leków, ale Reyhan jej na to nie pozwala.

Przysięga 119 streszczenie szczegółowe (napisy PL)

Szczegółowe streszczenia Przysięgi są na bieżąco aktualizowane o zdjęcia, filmy Youtube i napisy PL.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.